Burdur'un Bucak ilçesinde 4 Ocak 2024 tarihinde askıya çıkarılan mahalli ve yerel seçimler listesi askıdan indi.
Oğuzhan Mahallesi Muhtarı Yaşar Çeltikçi, 4 Ocak'ta asılan listenin 17 Ocak Çarşamba günü itibariyle Oğuzhan Mahallesi seçmen listesinin askıdan indiğini duyurdu.
Listenin ilçe seçim kuruluna teslim edeceğini belirten Muhtar Yaşar Çeltikçi, " 4 Ocak'ta başlattığımız seçmen listesi askı süreci 17 Ocak itibariyle sona erdi. Listemizi titizlikle inceledik ve eksik veya yanlışlıklar varsa düzelttik. Şimdi bu listeyi ilçe seçim kuruluna teslim edeceğiz. Mahalle sakinlerimizden, listeyi kontrol etmelerini ve herhangi bir hata durumunda bize bildirmelerini rica ediyoruz." şeklinde konuştu.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.