Niğde

NÖHÜ Akademisyenine Çifte Ödül

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Meryem Nur Aydede ’Okul Öncesi Bilim Kitleri Ürünü’ ile uluslararası ekonomi ve proje ödülleri çerçevesinde eğitim alanında ’En İyi Eğitim Hizmeti’ ödülünü kazandı.

NÖHÜ Akademisyenine Çifte Ödül

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Meryem Nur Aydede, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknopark A.Ş. destekli ’Yazılım Destekli Bilim Kitleri’ projesi çerçevesinde geliştirilen ’Okul Öncesi Bilim Kitleri Ürünü’ ile uluslararası ekonomi ve proje ödülleri çerçevesinde eğitim alanında ’En İyi Eğitim Hizmeti’ ödülünü kazandı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Meryem Nur Aydede’yi başarısı dolayısıyla tebrik eden Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu; Niğde Teknopark A.Ş.’nin önemli bir bilim merkezi olduğuna vurgu yaparak buranın firma sahiplerine önemli imkânlar sunan bir yapıya sahip olduğunu söyledi. Rektör Uslu ayrıca Niğde Teknopark A.Ş.’nin son dönemlerdeki yükselişi ile birlikte bilimsel çalışmaları sürdürme noktasında önümüzdeki süreçte de önemli bir yere sahip olacağını aktardı.

Rektör Uslu son olarak Niğde Teknopark A.Ş. için büyük emekler veren Niğde Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Rifat Battaloğlu’na da çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.NÖHÜ Akademisyenine Çifte Ödül

İHA
İhlas Haber Ajansı
Bu haber İHA tarafından hazırlanmış olup habere Habernnc.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İHA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İHA kurumudur.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Niğde’ Pozantı-Ulukışla arası Darboğaz mevkisinde meydana zincirleme trafik kazası: 3 ölü, 4 yaralı
Türkiye

Niğde’ Pozantı-Ulukışla arası Darboğaz mevkisinde meydana zincirleme trafik kazası: 3 ölü, 4 yaralı

Kazada otomobil sürücüsü Mehmet Yaşar Kılınç ile eşi Vesile Kılınç (57), kızı Ebru Kılınç (29) hayatını kaybetti. Ağır yaralanan çocukları, Eymen ve Ekim Kılınç ile tır sürücüsü Ü.Ç. ve tırda bulunan bir kişi sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptıkları müdahalenin ardından hastanelere sevk edildi.

Niğde'de Aile Kavgası Cinayet serisi 2 Kişiyi  Öldürdü ve öldürüldü
Yerel

Niğde'de Aile Kavgası Cinayet serisi 2 Kişiyi Öldürdü ve öldürüldü

Niğde 'de 2023 yıl son gününde Ramazan Gök (39), husumetli olduğu akrabası Abdullah Gül (43) ile Ramazan Gök´ün (52) yanına gitti. Gök, kıraathanede tartıştığı Gül ile Ramazan Gök´ü tabancayla vurup, kaçtı. Onun Yakınları da Ramazan Gök'ü Öldürdü. İşte detaylar

Bu Yıl Kirazlar Satılmıyor Alıcı Yok Üretici Eylem de
Yerel

Bu Yıl Kirazlar Satılmıyor Alıcı Yok Üretici Eylem de

Kirazları elinde kalan Niğde Darboğazlı köylüler yol kapatıp ne olacak bizim halimiz dediler

Niğdeli öğrenciler kolları sıvadı
Yerel

Niğdeli öğrenciler kolları sıvadı

Niğde’nin Yeşilgölcük beldesinde bulunan Şehit Recep Tektaş Çok Programlı Lisesi, beldedeki yardıma ihtiyaç aileler için kolları sıvadı.

Niğde’de Seçim Güvenlik Toplantısı yapıldı
Yerel

Niğde’de Seçim Güvenlik Toplantısı yapıldı

Niğde’de, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimi için alınan güvenlik tedbirleri konusunda bilgi verildi.

Niğde’de 2’si çocuk 6 kişi toprağa verildi
Yerel

Niğde’de 2’si çocuk 6 kişi toprağa verildi

Niğde’de deprem bölgelerinde hayatını kaybeden 2’si çocuk 6 kişi toprağa verildi.