VALİ AKBIYIK YARALI ÜSTEĞMENİ ZİYARET ETTİ
Muğla Valisi İdris Akbıyık, Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak ile Pençe-Kilit Harekât bölgesinde terör örgütü saldırısında yaralanan, tedavisinin ardından Köyceğiz'e ailesinin yanına dönen Üsteğmen Mutlu Duran'a ve Irak Hakurt bölgesinde görevdeyken patlayıcı madde kazası nedeniyle yaralan ve tedavisinin ardından ailesinin yanına dönen İstihkam Astsubay Kıdemli Çavuş Hasan Acar'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Vali Akbıyık, “Şehit düşen ve gazi olan evlatlarımızın kanı yerde kalmadı, kalmayacak. Hiç şüpheniz olmasın. Devletimiz son terörist etkisizleştirilinceye kadar, Irak ve Suriye’deki terör bataklıkları tamamen kurutuluncaya kadar aziz milletimizin duası ve desteğiyle durmadan duraksamadan bu hainlere yaptıklarının hesabını soracaktır” dedi.
Miting havasında Meydanda Fethiye Belediye Başkan adaylığını açıklayan Behçet Saatcı "Korkunun ecele faydası yok Yenileceksiniz "dedi
Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanlığı tarafından, MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura'nın görevden alındığı öğrenildi.
Pençe-Kilit'te Ağır yaralanan 1 Subayımız şehit oldu Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde yaralanan Piyade Yarbay Abdullah Cem Demirkan şehit oldu.
Pençe-Kilit Harekat bölgesinde yürütülen operasyonda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan İs. Uzman Çavuş Cebrail Acar’ın (33) Konya Ereğli'de yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, pkklı teröristlerle çıkan çatışma sonucunda yaralanarak hastaneye sevk edilen Piyade Uzman Çavuş Hikmet Aslan Şehit oldu
Erzincan’a şehit ateşi düştü Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, “Bugün, yüreğimizi derinden sarsan bir kayıp ile karşı karşıyayız. Piyade Sözleşmeli Er Salih Ay, 1