Burdur

MHP, Burdur'da yerel seçimlerde iddialı

MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, yerel seçimlere yönelik iddialı açıklamalarda bulundu. Oktay, Burdur'da mevcut 6 belediyeyi yeniden kazanacaklarını ve geri kalan 9 ilçe belediyeyi de almayı hedeflediklerini söyledi.

MHP, Burdur'da yerel seçimlerde iddialı

Gültekin Oktay, MHP Burdur İl Başkanlığı'na Tekrar Seçildi

Başkan Oktay, Yerel Seçimler İçin Çalışmalara Başladıklarını Açıkladı

MHP Burdur İl Başkanlığı'nda gerçekleşen kongrede Gültekin Oktay, mevcut başkan olarak yeniden seçildi. Başkan Oktay, kongre sonrası yaptığı konuşmada, yerel seçimlere yönelik iddialı açıklamalarda bulundu.

"Burdur'da Yerel Seçimlere Damga Vuracağız"

Başkan Oktay, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Önümüzdeki süreçte bizi yine zorlu sınavlar bekliyor. 2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili çalışmalarımız başlamış olup, bu konuyla ilgili çok ciddi şekilde kat ettiğimizi huzurlarınızda belirtmek isterim. Burdur'da mevcut 6 belediyemizi yeniden kazanacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geriye kalan 9 ilçe belediyeyi de almak için tüm gücümüzle saldıracağız. Burdur'da yerel seçimlere damga vuran parti olacağız."

Gültekin Oktay'ın tekrar il başkanlığına seçilmesi, MHP'nin Burdur'daki yerel seçim hazırlıklarını hızlandıracağının bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

MHP Korkuteli İlçe başkanı Medine Yapılmışev 'de  Belediye Meclis Üyelerine Sitemli sesleniş
Yerel

MHP Korkuteli İlçe başkanı Medine Yapılmışev 'de Belediye Meclis Üyelerine Sitemli sesleniş

MHP KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI YAPILMIŞEV, “MHP GRUBUNUN KABUL OYUNA KARŞILIK DİĞER SİYASİ PARTİ GRUPLARININ RED OYLARI İLE TEKLİFİMİZ MECLİS GÜNDEMİNE DAHİ ALINMADI” DEDİ

Kızılkaya Belediye Başkanı  İlkay Güngör, Ankara'da
Yerel

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara'da

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) üst düzey yetkilileri ile görüştü. Görüşmelerde Kızılkaya'da yapılan hizmetler ve yeni projeler hakkında bilgi verdi.

Kızılkaya Belediye Başkanı Güngör Ankara'da Ziyaretlerde Bulundu!
Yerel

Kızılkaya Belediye Başkanı Güngör Ankara'da Ziyaretlerde Bulundu!

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Esma Özdaşlı'ya Yeni Görev! Bahçelinin Başdanışmanı oldu
Yerel

Esma Özdaşlı'ya Yeni Görev! Bahçelinin Başdanışmanı oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Esma Özdaşlı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirildi.

İsmail Mutlucan;  MHP'nin kaybetmesine neden oldunuz!
Yerel

İsmail Mutlucan; MHP'nin kaybetmesine neden oldunuz!

MHP Bucak İlçe Başkanı İsmail Mutlucan, Burdur'da yaşanan Cumhur İttifakı açıklamalarına tepki gösterdi. Mutlucan, Çavdır İlçesi'nde CHP'ye verilen desteğin MHP'nin kaybetmesine neden olduğunu savundu.

Burdur'da MHP Zaferi! İl Genel Meclisi Başkanlığı MHP'de!
Yerel

Burdur'da MHP Zaferi! İl Genel Meclisi Başkanlığı MHP'de!

2024 yılı, Burdur'da MHP'nin yılı olarak tarihe geçti. 31 Mart'ta elde ettiği belediye seçimlerindeki zaferin ardından, bugün yapılan İl Genel Meclis Başkanlığı seçimleri ile MHP, Burdur'daki hakimiyetini pekiştirdi.