Burdur / Bucak

Melli'ye ATM Kazandırıldı

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesine Ziraat Bankası ATM'si kazandırıldı. Vatandaşlar artık bankacılık işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek.

Melli'ye ATM Kazandırıldı

Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesinde yaşayan vatandaşlar için büyük bir kolaylık sağlandı. Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen, beldeye Ziraat Bankası ATM’si kazandırıldığını duyurdu. 

MELLİ'YE ATM KAZANDIRILDI

Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bir süredir Ziraat Bankası ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Otomatik Para Çekme Makinasını (ATM) beldemize kazandırdık. Kısa süre içerisinde kurulacak olan ATM ile vatandaşlarımız bankacılık, emekli maaşı çekme ve diğer ödemeli işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek. Hizmetin beldemize kazandırılmasında emeği geçen Milletvekillerimiz Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz’a teşekkür ediyorum. Durmak yok, söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye devam inşallah.”

ARTIK İLÇE GİTMEK YOK! ATM KOLAYLIK SAĞLAYACAK

Bu yeni ATM ile Kocaaliler beldesi sakinleri, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için artık ilçeye gitmek zorunda kalmayacak. ATM sayesinde, emekli maaşlarını çekmek, fatura ödemeleri yapmak ve diğer bankacılık hizmetlerinden yararlanmak çok daha kolay olacak. Bu yenilik, belde halkının günlük yaşamını büyük ölçüde kolaylaştıracak.

"DURMAK YOK, SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ..."

Başkan İlyas Delen, bu hizmetin beldeye kazandırılmasında emeği geçen Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz’a teşekkürlerini iletti. Başkan Delen, “Durmak yok, söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye devam inşallah.” diyerek, beldeye daha fazla hizmet kazandırma konusundaki kararlılığını vurguladı.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Kocaaliler beldesinde yaşayan vatandaşlar, bu yeni hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı İlyas Delen ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür etti.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

6 Şehidin  Failleri İmha Edildi  11 terörist etkisiz hale getirildi
Türkiye

6 Şehidin Failleri İmha Edildi 11 terörist etkisiz hale getirildi

Güvenlik güçleri DEM ve BDP'lilerin teröristlere kalkan olmaya çalıştığı anlarda nefes kesen bir operasyon düzenledi.Yerlikaya, bayram tatili süresince 2'si kırmızı, 4'ü turuncu, 2'si gri kategoride olmak üzere toplam 11 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Herkes Fatma Teyze'yi Ziyaret Ediyor
Yaşam

Herkes Fatma Teyze'yi Ziyaret Ediyor

Burdur'un Bucak ilçesinde jandarma yaptığı bağışla gönüllere taht kuran Fatma Teyze'nin ziyaretçileri her geçen gün artıyor.

Başkan Mevlüt Sağgün güven tazeledi! İşte yönetim kurulu
Yaşam

Başkan Mevlüt Sağgün güven tazeledi! İşte yönetim kurulu

Bucak Kız ve Erkek Kuran Kursları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mevlüt Sağgün, dernek genel kurulunda güven tazeleyerek yeniden dernek başkanı seçildi.

Başkan Okan Geçgel Genelge Anadolu Medyasını yok eder
İş Dünyası

Başkan Okan Geçgel Genelge Anadolu Medyasını yok eder

Türkiye İnternet Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel’den Çok Sert Açıklama: "Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın Tasarruf Genelgesi Anadolu Medyasını Yok Eder"

Batman Valisi Ekrem  Cenalp ; 50 yıllık  gecek planı yaptiķ
Yerel

Batman Valisi Ekrem Cenalp ; 50 yıllık gecek planı yaptiķ

Batman Valisi Ekrem Cenalp Yeni Nesil Gazetecilik Çalıştayı ve Batman Kültür gezisi proğramı dahilinde 81 ilin yerel basın temsilcilerini ağırladı. Valilik makamında basın mensuplarının sorularını cevapladı

Konyaaltı'nda parklar yenileniyor
Yerel

Konyaaltı'nda parklar yenileniyor

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, adaylık sürecinde “Kadınların ve çocukların güvenliği için karanlık park kalmayacak” sözünü yerine getiriyor. Aydınlatma sorununun yaşandığı parklar belediye ekipleri tarafından tespit edilerek elektrik direklerinin yenilenmesi çalışmalarına başlandı.