Voleybol Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele eden Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 1.Lige yükselme play-off'larına katılmayı garantiledi.
Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Pamukkale Belediyesi Denizli Uğur Spor'u, 23-25, 21-25 ve 20-25’lik setlerle 3-0'lık setlerle mağlup etti. 13. hafta maçında da galibiyet elde eden Manavgat’ın Sultanları, 1.Lige yükselme play-offlarına katılmaya garantiledi.
Karşılaşmayı değerlendiren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen “Kızlarımızla gurur duyuyoruz, sezon başında 1.Lig hedefiyle başladığımız bu yolda ilk adımı attık. İnanıyorum ki play-offları da en iyi şekilde geçirerek hedeflerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.
Bu galibiyetle toplam puanını 31’e yükselten Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 4 Şubat’ta Dekorayos Antalyaspor’u konuk edecek.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.