15 yıllık görev süresinin sonuna gelen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, seçim arifesinde gittiği her mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor. Başkan Sözen, konuşmalarında gözleri dolarak halktan helallik alıyor.
2009 yılından itibaren 3 dönemdir Manavgat Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, mahalle gezilerinde vatandaşlardan helallik alıyor.
Başkan Sözen, “Vatandaşın dost elini her zaman omzunda hissettim. İyisiyle kötüsüyle 15 yıllık bir görevin sürecinin sonuna geldik. Kıymetli hemşehrilerimden istirhamım bu dost elini benden esirgememeleri, bir kardeşleri olarak beni bağırlarına basarak haklarını helal etmeleridir” ifadelerini kullandı. Başkan Sözen’i gözleri dolarak izleyen Manavgatlılar ise hep bir ağızdan “Helal olsun” dedi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya İli Finike Ak parti İlçe başkanı Hakan Bayar " Pazarcı esnafının CHP belediyelerinden çektiği nedir? Geçen dönem Kumluca’da, bu dönem Finikemizde pazarcılara CHP’nin yaptığı zulüm ortadadır".
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
Antalya Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve atışma geleneğinin ustası Jambıl Jabayev’in ismini verdiği parka, Türk halklarının kadim geleneksel müzik aleti olan çift telli dombranın anıtı dikiliyor.
Antalya'nın sevilen ve tanınmış iş insanı Tarkan Göncü’nün oğlu, HMG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mert Göncü, Delal Gökalp ile dünya evine girdi. Nikahı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı