Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kuşbaba Köyünde çöplük yangını çıktı.
Olay, bugün saat 18:45 sıralarında Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kuşbaba Köyü Orta Mahalle'de meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, henüz belirlenemeyen bir nedenle çöplükte yangın çıktı. Dumanları farkedenler tarafından 112 Acil çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye Bucak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.
Çöplükte çıkan yangın ekiplerin müdahalesi sonrasında söndürüldü.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ilçedeki çöplüğü rehabilite ederek kapatıyor. Bu sayede çevre kirliliği önlenecek ve Bucak'a yeni bir yaşam alanı kazandırılacak.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Bucak Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Burdur'un Bucak ilçesinde fabrika arkasında çıkan arazi yangını sonrasında ekipler seferber oldu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde arazi yangını çıktı. Yangın ihbarı üzerine itfaiye ekipleri seferber oldu.
Burdur'un Bucak ilçesinde bir iş yerinde yangın çıktı. İhbar üzerine ekipler seferber oldu.