Antalya / Korkuteli

Korkuteli Belediye Başkanından imalı paylaşım

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak

Korkuteli Belediye Başkanından imalı paylaşım

BAŞKAN İŞLEK’TEN İMALI PAYLAŞIM
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak yerel seçim sürecinde kendi ismi üzerinden fitne fesat üretildiğini ifade ederek Makam için sağa sola kıvırmayacak kadar davanın bilincinde olduğunu vurguladı.

İŞTE İŞLEK’İN O PAYLAŞIMI:
1,5 ay önce yerel seçimle ilgili bir canlı yayın yaparak birşey söylemiştim. "Büyüklerimiz karar verip seçim sürecine girinceye kadar konuşmayacağım, seçimin son gününe kadar da belediyemiz taş üstüne taş koymaya devam edecek,biz projeler yapmaya devam edeceğiz" demiştim.
Ama maalesef biz bütün mesaimizle, devam eden projelerimizi bitirmek için gece gündüz çalışırken yine çarşı pazarda ismimiz üzerinden kurban kesilmeye çalışılıyor,fitne fesat üretiliyor.
Dolayısı ile ileride kimse mahçup olmasın diye belirtmek isterim ki;
Bizi, sabah erkenden X Parti ile görüşüp, öğlen Y parti yetkilileri ile istişare edip, akşam Z partililerin evinde icazet aldığını söyleyip,masa kurup oy hesabı yapıp, gece etrafına "olmazsa B planım var" diyenlerle aynı kefeye koyan ve karıştıranlara sözüm şu,
Ömer İşlek son nefesine kadar Ülküsüne, Partisine ve Cumhur İttifakına bağlı, yeri yurdu belli, Liderinin emrinde, Milletinin hizmetinde, Makam için sağa sola kıvırmayacak kadar davanın bilincindedir.
Bu böyle biline...

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Korkuteli  Arasta Projesi Dualarla Açıldı
Yerel

Korkuteli Arasta Projesi Dualarla Açıldı

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek 'in yeniden aday olamamasınin nedeni olarak görülen Korkuteli Arasta projesi verilen sürede tamamladı.

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek   : Sakin Olun Ödemeler Yapılacak
Yerel

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek : Sakin Olun Ödemeler Yapılacak

Bir süredir maaşlarını eksik aldıklarını bu ayda maaş alamadıkları iddiası ile iş yavaşlatma eylemine başlayan belediye işçileri dün sabah hiç bir aracın kontağını açmadı. Eylemin maaşlar ödenene kadar süreceği iddia edildi. Bu konu üzerine Korkuteli Belediye başkanı Ömer Niyazi İşlek, basın açıklaması yaptı.

Korkuteli Belediyesi tarafından hayata geçirilen sosyal tesis dualarla açıldı.
Yerel

Korkuteli Belediyesi tarafından hayata geçirilen sosyal tesis dualarla açıldı.

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek "Siyasetin başlangıcı olan Arasta. 28 Şubatta 5 yıldır kapalı olan ağzımı orada açacağım ve önemli konuşma yapacağım. Orası benim için en duygusal açılış olacak. Ve helalliğimi orada alacağım. Orası benim için önemli herkesi oraya bekliyorum."

Yeniden Aday Olamayan Korkuteli Belediye Başkan  İşlek  Muhtarlardan helallik istedi.
Yerel

Yeniden Aday Olamayan Korkuteli Belediye Başkan İşlek Muhtarlardan helallik istedi.

Korkuteli Mahalle muhtarları hafta sonu aileleri ile birlikte Safran Termalde hafta sonu stres attılar. 3 gün süre etkinliğe Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, Belediye başkanı Ömer Niyazi İşlek, Belediye başkan yardımcıları, Belediye meclis üyeleri ve 35 mahalle muhtarı ve aileleri katıldı.

Korkuteli  Büyükköy Sosyal Tesisleri ile TOY Düğün salonu ve Nikah salonunu Açıldı
Yerel

Korkuteli Büyükköy Sosyal Tesisleri ile TOY Düğün salonu ve Nikah salonunu Açıldı

Korkuteli Belediyesi tarafından hayata geçirilen Büyükköy Sosyal Tesisleri ile TOY Düğün salonu ve Nikah salonunu bugün törenle açıldı