BAŞKAN İŞLEK’TEN İMALI PAYLAŞIM
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak yerel seçim sürecinde kendi ismi üzerinden fitne fesat üretildiğini ifade ederek Makam için sağa sola kıvırmayacak kadar davanın bilincinde olduğunu vurguladı.
İŞTE İŞLEK’İN O PAYLAŞIMI:
1,5 ay önce yerel seçimle ilgili bir canlı yayın yaparak birşey söylemiştim. "Büyüklerimiz karar verip seçim sürecine girinceye kadar konuşmayacağım, seçimin son gününe kadar da belediyemiz taş üstüne taş koymaya devam edecek,biz projeler yapmaya devam edeceğiz" demiştim.
Ama maalesef biz bütün mesaimizle, devam eden projelerimizi bitirmek için gece gündüz çalışırken yine çarşı pazarda ismimiz üzerinden kurban kesilmeye çalışılıyor,fitne fesat üretiliyor.
Dolayısı ile ileride kimse mahçup olmasın diye belirtmek isterim ki;
Bizi, sabah erkenden X Parti ile görüşüp, öğlen Y parti yetkilileri ile istişare edip, akşam Z partililerin evinde icazet aldığını söyleyip,masa kurup oy hesabı yapıp, gece etrafına "olmazsa B planım var" diyenlerle aynı kefeye koyan ve karıştıranlara sözüm şu,
Ömer İşlek son nefesine kadar Ülküsüne, Partisine ve Cumhur İttifakına bağlı, yeri yurdu belli, Liderinin emrinde, Milletinin hizmetinde, Makam için sağa sola kıvırmayacak kadar davanın bilincindedir.
Bu böyle biline...
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için
Korkuteli’nde Kurban bayramı nedeniyle Protokol mensupları bir araya gelerek bayramlaşma töreni düzenlendi. Belediye Düğün salonunda başlayan programın ardından bayramlaşma Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma komutanlığı, Devlet Hastanesi, Polis uygulama noktası ve Şehit ailelerini ziyareti ile sona erdi.
Korkuteli Kaymakamlığı öncülüğünde Korkutelili gaziler ve şehit aileleri, 4 günlük Batı Karadeniz gezine katıldılar.Korkuteli Belediyesi önünde Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran tarafından uğurlanan Şehit aileleri ve gaziler Batı Karadeniz’i tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.
CHP Korkuteli İlçe Örgütü Kadın Kolları seçimine, Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Bülent Baki Delioğlu ve Yönetimi, Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi katıldı.