Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde seçim tamamlandı. Sandıklardaki oyların sayımıyla yeni belediye başkanı İlyas Delen oldu.
Mevcut Başkan Selahatdin Gökçe ile ikili bir yarış içerisinde bulunan İlyas Delen, haftalardır süren seçim çalışmalarının ardından bugün yapılan oylama ile Kocaaliler Belediye Başkanı oldu.
Gelen kesin olmayan sonuçlara göre;
AK Parti : 708
İYİ Parti : 668
Yenilenen seçimden ilk sonuçlar: Hilvan’da DEM, Pınarbaşı’nda CHP kazandı Yenilenen seçimde sonuçlar gelmeye başladı. Gayrı resmi sonuçlara göre 31 Mart'ta CHP'nin aldığı Mazgirt Akpazar'da AK Parti, Pınarbaşı ve Büyükkarıştıran'da CHP, Hilvan'da DEM Parti seçimin galibi oldu .
MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, son günlerde Cumhur İttifakı'na dair yapılan açıklamalara cevap verdi. Başkan Gültekin Oktay, iddialara sert tepki gösterdi.
MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, seçim sonuçlarının ardından siyasi kimlik gözetmeksizin tüm Burdur halkına hizmet etme vaktinin geldiğini vurguladı.
Burdur'un Çavdır ilçesine bağlı Kayacık Köyünde yeni muhtar Sanatçı Fatih Burdurlu oldu. Detaylar haberimizde...
Elmalı'da vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına dikti. Yerel seçim sonuçlarıyla belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirleniyor.
Akseki'de vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına dikti. Yerel seçim sonuçlarıyla belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirleniyor.