Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesinde seçim tamamlandı. Sandıklardaki oyların sayımıyla yeni belediye başkanı İlkay Güngör oldu.
Şeref Coşar ile ikili bir yarış içerisinde bulunan mevcut başkan İlkay Güngör, haftalardır süren seçim çalışmalarının ardından bugün yapılan oylama ile Kızılkaya Belediye Başkanı oldu.
MHP 1.621 %77.45
CHP 458 %21.88
YENİDEN REFAH 10 %0.48
SAADET 4 %0.19
Başkan Kocagöz ve Başkan Güngör, kentlerin gelişimi ve belediyeler arası iş birliği üzerine sohbet etti, ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.
Başkan İlkay Güngör, MHP MYK Üyesi ve Dr. Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Doç. Dr. Esma Özdaşlı'yı makamında ziyaret etti.
Başkan İlkay Güngör, Akdeniz Belediyeler Birliği'nde Turizm Komisyon Üyesi seçilerek Kızılkaya'nın turizm potansiyelini artırmayı hedefliyor. Detaylar burada...
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) üst düzey yetkilileri ile görüştü. Görüşmelerde Kızılkaya'da yapılan hizmetler ve yeni projeler hakkında bilgi verdi.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.