Muratpaşa’nın ‘Kızıl Fırtınası’ kick boks sporcusu Hasan Mert Kızıl, 8. Uluslararası Turkish Open WAKO Dünya Kupası’nı ikinci kez aldı. Kızıl, tüm maçlarını nakavtla kazandı.
Muratpaşa Belediyespor’un şampiyon sporcusu Hasan Mert Kızıl, 17-21 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 8. Uluslararası Turkish Open WAKO Dünya Kupası’nda ringe çıktı. 42 ülkeden 3 bin 549 sporcunun katıldığı kupada Kızıl, 94 kilogramda mücadele etti. Tüm maçlarını nakavtla kazanan Kızıl, kupanın sahibi oldu. Belediye Başkanı Ümit Uysal, şampiyon sporcuyu kutlarken, “Hasan Mert Kızıl, bizi şampiyonluklara, başarılara alıştırdı. Kendisi çok özel bir sporcu. İşine çok önem veren, disiplinli ve uzun saatler çalışan bir sporcu. Kulübümüzü ve belediyemizi en iyi şekilde temsil ediyor” diye konuştu.
Türkiye Yağlı Güreş Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Muratpaşa Belediyespor Başpehlivanı Orhan Okulu için Muratpşa Belediyesi’nde tören düzenlendi. Devamı haberimizde..
Muratpaşa Belediyespor kadın voleybol takımı lider Göztepe’yi bir kez daha devirdi.
Muratpaşa’nın Sultanları, yılın son antrenmanında yeni yılı kutladı.
Muratpaşa Belediyespor, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde ikinci yarıya Nermin Hanım Zeytinliği Havran Belediyesi maçıyla başlıyor.
Muratpaşa Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın Bambus Plajı ihalesinin iptalinin ardından yapılan açıklamalara karşı açıklama yayınladı. #BambusPlajı #MuratpaşaBelediyesi #KıyıKanunu #HalkPlajı #KamuYararı #SiyasetÜstü #Antalya
Voleybol, basketbol, squash, güreş, yüzme, kickboks, cimnastik ve tenis olmak üzere 9 branşta faaliyetlerini sürdüren Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün 600’e yakın lisanslı sporcusu bulunuyor.