Burdur / Karamanlı

Karamanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştı

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, hayvancılık alanındaki projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Elektrik trafosu kurulumu ve altyapı ihalesi gibi adımlarla hayvancılık sektörü destekleniyor.

Karamanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştı

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, yaptığı açıklamada hayvancılık alanında gerçekleştirilen projelerle ilgili önemli bilgiler paylaştı. Başkan Selimoğlu, Tarlasına Elektrik Trafo Kurulumu izni için Ayten ÖZKAN ve ailesine teşekkür ederek, hayvancılık alanındaki altyapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti.

Ayrıca, 1250 KW Trafo ve Hat ihalesinin Hatipoğlu Elektrik Yasin HATİPOĞLU tarafından 4.548.000,90 TL bedelle alındığını ifade eden Başkan Selimoğlu, bu çalışmaların hayvancılık alanındaki altyapıyı güçlendirmeye yönelik önemli adımlar olduğunu vurguladı.

Selimoğlu, ayrıca imar ve parselizasyon çalışmalarıyla hayvancılık alanındaki projelerin planlı ve programlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, elektrik trafosunun besicilere şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Başkan Selimoğlu'nun ifadelerine göre, Karamanlı Belediyesi hayvancılık alanında durmak, duraklamak ve yorulmak gibi bir niyeti olmadan, planlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Karamanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştıKaramanlı'da Hayvancılık Altyapısı Güçleniyor: Başkan projeleri paylaştı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Yaşlı çift hüzne boğdu
Yaşam

Yaşlı çift hüzne boğdu

Burdur'da Atatürk Mahallesi'nde yaşayan yaşlı bir çift, evlerinde doğalgaz sızıntısı sonucu hayatını kaybetti. Olayda hayatını kaybeden çiftin yakınları büyük üzüntü yaşadı.

 2 katlı ev kullanılamaz hale geldi
Yaşam

2 katlı ev kullanılamaz hale geldi

Burdur'un Ağlasun ilçesinde Emine K.'ye ait 2 katlı evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen söndürülemedi. Yangında ev kullanılamaz hale geldi.

 Keçi ağılında çoban hareketsiz bulundu
Yaşam

Keçi ağılında çoban hareketsiz bulundu

Burdur'un Halıcılar Köyü'nde meydana gelen olayda, Cihan K. (44) isimli çoban, keçi ağılında tüfekle vurulmuş halde ölü bulundu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Gölhisar CHP Belediye Başkan Adayı Belli oldu
Yerel

Gölhisar CHP Belediye Başkan Adayı Belli oldu

Gölhisar CHP Belediye Başkan adayı İbrahim Bütün oldu. İl genel meclis üyeleri belli oldu..

İYİ Parti Gölhisar Belediye Başkan Adayı Nizamettin Can oldu
Yerel

İYİ Parti Gölhisar Belediye Başkan Adayı Nizamettin Can oldu

Gölhisar Iyi Parti Belediye başkan adayı Nizamettin Can'dan ilk açıklama

Yeşilova Salda Kayak Merkezi'nde Kar Yağışı
Magazin

Yeşilova Salda Kayak Merkezi'nde Kar Yağışı

Kar hasreti çeken Burdur Yeşilova Salda kayak merkezine Kar yağışı başladı.