İzmir

İzmir'de AK Parti’nin yeni milletvekilleri mazbatalarını aldı

Türkiye’de 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı ve 28. dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti’nin 28. dönem İzmir Milletvekilleri mazbatalarını aldı. İşte detaylar...

İzmir'de AK Parti’nin yeni milletvekilleri mazbatalarını aldı

AK Parti’nin 28. dönem İzmir Milletvekilleri mazbatalarını teslim aldı

Türkiye’de 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı ve 28. dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti’nin 28. dönem İzmir Milletvekilleri mazbatalarını aldı.
İzmir İl Seçim Kurulunda düzenlenen mazbata törenine AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’nın yanı sıra milletvekili seçilen Mahmut Atilla Kaya, Şebnem Bursalı, Mehmet Ali Çelebi, Eyüp Kadir İnan, Alpay Özalan, Ceyda Bölünmez Çankırı ve Yaşar Kırkpınar katıldı.

“Geçmişte yapılan zulümlerin karşılığını demokrasi şöleni ile vereceğiz”

Mazbata töreni sonrası kordonda basın mensuplarını açıklamalarda bulunan AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, “Bugün her biri İzmir için çalışmaya hazır cengaver ve mücadeleye hazır güzel insanlarla mazbatalarımızı aldık. Tüm arkadaşlarımıza ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Bugün aynı zamanda benim yaş günüm. Böyle bir günde, böyle güzel insanlarla birlikte buna tanıklık etmek benim için onur ve gururdur. 28 Mayıs’ta, geçmişte yapılan zulümlerin karşılığını demokrasi şöleni ile vereceğiz. Milletvekillerimiz her biri dürüst, vatandaşlarımız için gece gündüz çalışan vekillerimizdir. İzmir için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İzmir'de AK Parti’nin yeni milletvekilleri mazbatalarını aldıİzmir'de AK Parti’nin yeni milletvekilleri mazbatalarını aldıİzmir'de AK Parti’nin yeni milletvekilleri mazbatalarını aldıİzmir'de AK Parti’nin yeni milletvekilleri mazbatalarını aldı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

İzmir'de Folkart Sitesi'nde büyük yangın
Türkiye

İzmir'de Folkart Sitesi'nde büyük yangın

İzmir'de bulunan Folkart Sitesi’nde yangın çıktı. Sitenin alev alev yandığı İzmir’in tüm noktalarından görülürken, bazı vatandaşların ise canını kurtarmak balkonlardan atladığı öğrenildi.

Menemenspor, alt sıralardan kurtulamıyor
Spor

Menemenspor, alt sıralardan kurtulamıyor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Menemen FK, bu sezon zaman zaman galibiyet serileri yapsa da bir türlü alt sıralardan kurtulmayı başaramadı

Depremzedeler, Çeşme’deki otellerde çalışma imkanı
Yerel

Depremzedeler, Çeşme’deki otellerde çalışma imkanı

ÇEŞTOB Başkanı Yakup Demir, deprem nedeniyle çok sayıda insanın işlerini kaybettiğini belirterek depremzedelere destek olabilmek için Çeşme’deki otellerde bin depremzedeye iş imkanı sağlayacak.

 Depremzede çocuklar  Geleneksel Çocuk İftarında ağırlandı.
Yerel

Depremzede çocuklar Geleneksel Çocuk İftarında ağırlandı.

Türk Kültür ve Sanat Derneği, Geleneksel Çocuk İftarında İzmir’de ikamet eden depremzede çocukları ve Sokak Çocukları Derneği’nden 70 çocuğu ağırladı

Deneysel araştırma şart
Yerel

Deneysel araştırma şart

DEÜ bünyesinde açılacak Büyük Deney Hayvanları Merkezi’ne yönelik sosyal medyada yer alan içerik ve söylemlerin gerçeği yansıtmadığını belirten DEÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Yılmaz, deneysel hayvan çalışmalarının suiistimal edilmemesi gerektiğini söyledi.

Ilıca Plaj kumu beyazla kaplandı
Yerel

Ilıca Plaj kumu beyazla kaplandı

İzmir Çeşme’de etkili olan dolu yağışı , Ilıca Plaj kumunu kapladı