Antalya / Kemer

İYİ Parti Kemer Başkan Adayı Mustafa Gül'ü Kemerliler Tekrar Başkan görmek istiyor

Toplantıya Kemer halkının yanı sıra, İyi Parti Antalya milletvekili Aykut Kaya, İyi Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İyi Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nesrin Ünal’da katıldı.Paşa lakabıyla andıkları Mustafa Gül’ü tekrar başkan görmek isteyen Kemerlilerin coşkusu görülmeye değerdi. 

İYİ Parti Kemer Başkan Adayı  Mustafa Gül'ü Kemerliler Tekrar Başkan görmek istiyor

KEMER’İN PAŞASI BAŞKANLIĞA YÜRÜYOR!

Mustafa Gül seçim çalışmalarına başladı.Antalya  Kemer Arslanbucak Düğün salonunda gerçekleşen toplantıya yüzlerce Kemer’li katıldı.
Toplantıya Kemer halkının yanı sıra, İyi Parti Antalya milletvekili Aykut Kaya, İyi Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İyi Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nesrin Ünal’da katıldı. İyi Parti Antalya Kemer Belediye Başkan adayı Mustafa Gül gerçekleştirilen toplantıya katılan Kemerlilere yemek ikramında bulundu.
“Sevgi Kazanacak” sloganıyla seçim çalışmalarına start veren Mustafa Gül, toplantıda seçim vaatlerini söylerken Kemerli seçmenlerden büyük alkış topladı.
Paşa lakabıyla andıkları Mustafa Gül’ü tekrar başkan görmek isteyen Kemerlilerin coşkusu görülmeye değerdi. Mustafa Gül konuşmasında;
“ Kemer halkı 5 yıldır sevgisiz yaşıyor. Zulüm görüyorlar. Geçen gün bir dükkana uğradım selam verdim, sohbet ettim bir simit yedim dükkana ceza kestiler. Ama korkmuyoruz. Benim yanımda olan bana inanan herkese sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Kemer’de şu an en büyük sorunlardan biri ‘Kemer de huzur yok’. Ben Kemer’in en kötü yerini temizledim. Beldibi’nde mafya’ nın yer ettiği 1800 binayı temizledim ve Beldibi bugünkü Beldibi oldu. Seçimi kazandığımda 5 yıldır Kemerde huzuru bozan olayları temizleyeceğim. Tıpkı Beldibi’nde yaptığım gibi.
Öte yandan Kemer’de ilk iş olarak ‘Sosyal Konut’ sorununu çözeceğiz. Kemer’de konut fiyatlarının yükselmesi Kemer’in Memursuz kalmasına sebep olacak. Öğrenciler, memurlar, işçiler Kemer’e gelmek istemeyecek. Kemer de memur ve işçi bulma şansımız kalmayacak. O yüzden ilk iş sosyal konut sorununu çözeceğiz.
Diğer yandan, göreve geldiğimizde geriye dönük 5 yılda tablet ve bisikletini alamayan öğrencilerimize tablet ve bisikletlerini vereceğiz. Herkesin özgürce refah içinde yaşayacağı bir Kemer inşa edeceğiz. Ahlaksızlığı, tefeyi, mafyayı Kemer’den silip atacağız.” dedi.
İyi Parti Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün seçimi kazanması durumunda diğer taahhüt ettiklerini ise şu şekilde dile getirdi;
“ -Bilgiyi her alanda öncelikli olarak değerlendireceğiz.
-Turizmde verimliliğin arttırılmasını hedef alacağız. Acilen profesyonel çalışmalara başlayıp, turizmde özlenen günleri geri getireceğiz.
-Konut sıkıntısı olmayan bir Kemer oluşturacağız. Belediye sosyal konutları projesini faaliyete geçireceğiz.
-Ceza yerine şefkat dağıtan, yol gösteren; işsizlere iş imkanı sağlayan bir belediye olacağız.
-Kemer’i gençlik merkezleri ile donatacağız.
-Sosyal, Kültürel, bilimsel, sanatsal, mesleki ve ekonomik gelişmeyi destekleyeceğiz.
-Kemer ilçe sınırları içinde tek ring seferi ile bütün mahallelerimize ulaşımı en ucuz şekilde sağlayacağız.
-Altın Nar Festivali, özel gün etkinlikleri gibi daha önceki dönemlerimizde gerçekleştirdiğimiz tüm sosyal faaliyetleri yeniden hayata geçireceğiz.
-Eğitimde, sağlıkta, sosyal yardımlarda belediye yardımları 3 kat aratacak, ulaşım desteğini anaokulundan üniversite öğrencilerine kadar ücretsiz hale getireceğiz.
-Halkın lehine olan her desteğe fazlasıyla devam edeceğiz.
- İlçemiz sınırları içerisinde yaşayıp başka şehirlerde üniversite kazanan öğrencilerimize kira yardımı yapacağız.
-Suç ile anılan bir Kemer değil, sosyal ve kültürel etkinliklerle anılan Kemer’i tekrar yaşatacağız.
-Huzurlu, güvenli ve turizm ile anılan bir “Kemer” oluşturacağız.
-Dönemimizde yaptığımız doğal anlaşmasını hayata geçireceğiz.
Biz yok etmeye değil yapılanların üstüne daha fazlasını eklemeye geliyoruz. Birlikte daha yapacak çok işimiz var. MUSTAFA GÜL SÖZÜ!” dedi.
Toplantıya katılan İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal ise;
“Benim Belediye Başkanlığım döneminde önceliğim gençler olacak. Belediye olarak gençlerimize sahip çıkıp istihdam etmemiz gerekiyor. İkinci önceliğim ise Kadınlar. Her ilçeye Kadın sığınma evleri ve Semt evleri yapacağım. Çünkü ilçe ilçe, köy köy gezdim ve kadınların çok mağdur olduğunu gördüm.
Mustafa Gül başkanımızın dediği gibi; Ana gibi merhametli, Ana gibi şefkatli, Ana gibi adaletli, Ana yüreği gibi temiz, Ana kucağı gibi huzurlu, Anamızın gönlü gibi zengindir Antalya. Eğer başkan olursam sizlere Ana gibi davranacağıma söz veriyorum” dedi.
İyi Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ise;
“Biz İyi Parti olarak Kemer de, Kemer’in muasır medeniyetler seviyesinde iyi bir noktaya çıkmasını sağlayarak, refah içinde yaşayan bir Kemer için Kemer’in paşası Mustafa Gül ile yola çıktık. Kemer’e iyi belediyecilik anlayışını getirecek isim Mustafa Gül’dür” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

CHP Antalya Kemer Belediye Başkan Aday Adayı  Mustafa Gül Kimdir
Yaşam

CHP Antalya Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Gül Kimdir

3 Dönem Antalya Kemer Belediye Başkanlığı Yapan Mustafa Gül Kimdir Biyografisi

İşte Kemer halkının heyecanla beklediği Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün açıklaması
Yerel

İşte Kemer halkının heyecanla beklediği Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün açıklaması

Kemer halkının aday olmasında ısrar ettiği Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, bugün CHP Kemer İlçe Başkanlığında düzenlenen ve Sivil toplum örgütleri,

Antalya Baklavacı Turhan Yıldız’a Yılın en iyi iş insanı ödülü verildi. Turhan Yıldız Kimdir
İş Dünyası

Antalya Baklavacı Turhan Yıldız’a Yılın en iyi iş insanı ödülü verildi. Turhan Yıldız Kimdir

Turhan Yıldız’a ödülünü Yıldız Kardeşler Baklava 'da Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül takdim etti.

Altın İş İnsanları Ödül Gecesinde, Nira Güzellik Salonuna Ödül
Yaşam

Altın İş İnsanları Ödül Gecesinde, Nira Güzellik Salonuna Ödül

Altın İş İnsanları Ödül Gecesinde, Nira Güzellik Salonu gösterdiği başarılar dolayısıyla, en iyi Güzellik Merkezi ödülüne layık görüldü.

Antalya Kemer CHP Meclis Üyeleri  Belli Oldu |Antalya
Yerel

Antalya Kemer CHP Meclis Üyeleri Belli Oldu |Antalya

CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu Başkanlığında Meclis Üyesi Adayları listesi belli oldu

DSP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Hakan Şaklar projelerini açıkladı
Yerel

DSP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Şaklar projelerini açıkladı

DSP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Hakan Şaklar, Kimdir? başkanlık yarışını kazanması halinde gerçekleştirecek olduğu projeleri açıkladı.