AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı İsmail Asan'dan Müjdeli Haberler!
AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı İsmail Asan, gerçekleştirdiği görüşmelerde Kemer'e dair önemli müjdeler verdi.
Doğal Gaz:
Torosgaz CEO'su Osman Erdemci ve Genel Müdür Abdurrahman Atabey ile yapılan görüşmelerde Kemer'in doğal gaza kavuşması için 2024 yılında projelendirme sürecinin tamamlanacağı ve 2025 yılının ilk yarısında hanelere doğal gaz verileceği belirtildi.
Sağlık:
Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Avşar Aslan ile yapılan görüşmelerde toplum sağlığı ve aile sağlığı merkezi inşaatının hızla tamamlanması talimatı verildi. Tamamlandıktan sonra 2 aile hekiminin göreve başlayacağı sözü alındı.
TOKİ Konutları:
TOKİ Başkanlığı'yla yapılan görüşmelerde TOKİ konutlarının ihalesinin 2024 yılında yapılacağı ve 2025 yılı içerisinde yapımına başlanacağı sözü alındığı belirtildi.
Kemer'e hizmet etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağını belirten Başkan Adayı İsmail Asan, " Kemer'i daha güzel ve daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için çalışacağız. Kemer'e doğal gazın gelmesi, sağlık yatırımlarının yapılması ve TOKİ konutlarının inşa edilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız." ifadelerini kullandı.
Kemer Belediye Başkanı İsmail Asan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur Kemer'de yeni belediye başkanı belli oldu. Kemer Belediye Başkanı İsmail Asan oldu. Peki Kemer Belediye Başkanı İsmail Asan kimdir? İşte İsmail Asan'ın biyografisi:...
Burdur'un Kemer ilçesinde kulislerde konuşulan isim İsmail Asan, aday adaylığı başvurularının son gününde başvuruyu yaptı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'da 16 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Kocaaliler Belediyesi, incir, çelenk ve Milyos'u harmanlayan yeni logosuyla ilçenin kültürel ve doğal zenginliklerini gözler önüne seriyor.