2019 yılında Burdur'un Gölhisar ilçesi Belediye Başkanı olarak seçilen İbrahim Sertbaş, 31 Mart Yerel Seçimleri için AK Parti Gölhisar Belediye Başkan adayı oldu.
Uzun zamandır herkes tarafından merak edilen soru bugün yapılan açıklamayla cevaplanmış oldu. İbrahim Sertbaş, yeni dönemde AK Parti'nin adayı olarak duyuruldu.
1983 Yılında Gölhisar’da doğan Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş; İlk, Orta Ve Lise eğitimini Burdur'un Gölhisar ilçesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü ve İkinci üniversite olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezun olan İbrahim Sertbaş, Evli ve 3 çocuk babasıdır.
Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek ve Platformlarda kuruculuk ve yönetici pozisyonunda faaliyetlerde bulunmuştur.
Siyaset yaşamına Gölhisar ilçe teşkilatında Ak Parti Yönetim Kurulu üyesi olarak başlayan İbrahim Sertbaş, Ak Parti Gölhisar İlçe Teşkilatında Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevlerinde bulundu.
31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde % 41.14 oy alan Sertbaş, Gölhisar Belediye Başkanı seçilmiş ve halen Belediye Başkanlığı görevini sürdürmektedir. İbrahim Sertbaş, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti'nin Belediye Başkan adayı oldu.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş Belediye makamında ziyaretçilerini ağırladı.
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına Katılım sağladı.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı
GÖLHİSAR SEVDALILARI Saygıdeğer GÖLHİSAR lı hemşehrilerimiz, Bundan yaklaşık 2 hafta önce almış olduğumuz karar ile Ak Parti Gölhisar Belediye Başkan adayı Ibrahim Sertbaş ı destekleyeceğimizi kamuoyu ile paylaşmıştık.
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş günün erken saatlerinde ziyaretlerine başladı.