Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kestel Köyünde yeni muhtar Hasan Durmaz oldu.
3 muhtar adayının arasında geçen Kestel Köyü muhtarlık yarışını Hasan Durmaz 334 oy ile kazandı.
Muhtarlık seçimini kazanan Kestel Köyü Muhtarı Hasan Durmaz yaptığı açıklamada, " Allah'ın izniyle mahalle sakinlerimizin teveccühü ile köyümüze muhtar seçildik. Tüm köy ahalisine teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.
İşte Kestel Köyü muhtarlık oyları,
HASAN DURMAZ 334 oy
AHMET BAYSAL 233 oy
MEHMET ALİ VAROL 19
Türkiye'nin birçok bölgesinde yer alan güzel alanlardan bir tanesi de Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kestel Köyünde bulunuyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan yangında çok sayıda balya yanıp kül oldu.
Burdur'da 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.