Antalya / Demre

Finike ve Demre’de öğrencilere Milli Gururumuz TOGG tanıtıldı.

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'un T10X Oltu Siyah modeli, Antalya ili Finike ve Demre’deki ilkokul, ortaokul, lise ve özel okul öğrencilerine tanıtıldı.

Finike ve Demre’de öğrencilere Milli Gururumuz TOGG tanıtıldı.


Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'un T10X Oltu Siyah modeli, Antalya ili  Finike ve Demre’deki ilkokul, ortaokul, lise ve özel okul öğrencilerine tanıtıldı. Öğrenciler, okul bahçesindeki aracın detaylarını inceledi, fotoğraf çektirdi.
Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'na ait TOGG Oltu siyah makam aracı Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Önal tarafından Finike ve Demre’deki öğrenciler ile bir araya geldi.
ÖZEN yaptığı açıklamada "Çocuklarımız yarınlarımız ve yarınlarımızın teminatı. Gözlerindeki ışıklar yarınlara dair bizim hayatımıza ışık tutuyor, aydınlatıyor. Onları burada okullarında mutlu bir şekilde gördüğümüz için de ayrı bir mutluluğa sahip olduk. Her daim hayatlarında onlara destek olmaya çalışacağız ve onların, yarınlarda ülkemiz için kritik görev alacaklarından ve o görevleri de layıkıyla yerine getireceklerinden en ufak bir şüphemiz yok." Cumhuriyetimizin 100.yılında yerli ve milli aracımız TOGG’u öğrencilerimizle buluşturduğumuz için çok mutluyuz dedi.
Başta yerli ve milli aracımız TOGG da en büyük emeği bulunan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve üretimini sağlayan mühendislerimize, mimarlarımıza, iş adamlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz TOGG’u çok beğendiler, çok mutlu oldular. Fırsat verilince Türk gençlerinin, Türk mühendislerinin neler yapabileceğini en güzel şekliyle gözlemlemiş olduk. Yerli ve milli anlayışın bir ürününü hep beraber paylaşmanın mutluluğunu, keyfini yaşıyoruz. " diye konuştu.
Daha sonra okul bahçesindeki aracın her detayını merakla inceleyen öğrenciler, bol bol fotoğraf çektirdi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da TOGG sayısı artmaya başladı
Yaşam

Burdur'da TOGG sayısı artmaya başladı

TOGG Alan vatandaşlar araçlarını teslim almaya başladı.

Antalya'da hayalini kurduğu  Togg’un teslim almanın sevincini yaşadı
Yerel

Antalya'da hayalini kurduğu Togg’un teslim almanın sevincini yaşadı

Hayalini kurduğu Togg’a sahip olmanın sevincini yaşadı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odasına Teslim edilen TOGG 'un İlk Test Sürüşünü  Başkan Ali Bahar Yaptı
İş Dünyası

Antalya Ticaret ve Sanayi Odasına Teslim edilen TOGG 'un İlk Test Sürüşünü Başkan Ali Bahar Yaptı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Odaya teslim edilen Togg aracının ilk sürüşünü gerçekleştirdi.

Burdur Ticaret Borsası, Yerli ve Milli Otomobil TOGG'u Gururla Teslim Aldı
Yerel

Burdur Ticaret Borsası, Yerli ve Milli Otomobil TOGG'u Gururla Teslim Aldı

Burdur Ticaret Borsası (BTB), yerli ve milli otomobil TOGG'u resmi olarak teslim aldı. BTB Başkanı Gündüzalp, gururla yeni otomobiliyle poz verdi.

Bucak'ta TOGG'la şehir turu bambaşka
Yerel

Bucak'ta TOGG'la şehir turu bambaşka

Bucak Kaymakamlığı, yaptığı şehir turu ile yerli ve milli otomobilimiz TOGG'un tanıtımını yaptı.

Drag pistinde TOGG rüzgarı
Yerel

Drag pistinde TOGG rüzgarı

82 yarışmacı birincilik kupası için yarıştığı drag yarışlarında Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG da piste çıktı.