Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen 2 çocuğun ağır yaralandığı feci trafik kazasından bir acı haber daha geldi.
Kaza, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 19:45 sıralarında Burdur'un Bucak ilçesi Onaç Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Mustafa Özkan Caddesi ile Ertuğrul Gazi Caddesi kesişiminde Y.D. kontrolündeki 15 ACG 125 plakalı araçla Mehmet Sefa Sayın kontrolündeki 15 EE 853 plakalı motosikletin karıştığı trafik kazasında motorda bulunan Mehmet Sefa Sayın ve Bayram Sezgin ağır yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
19 Mayıs Pazar günü Mehmet Sefa Sayın'dan gelen acı haber sonrasında Bucak hüzne boğulurken, bugün de kazada ağır yaralanan Bayram Sezgin'den geldi. Tedavi görmekte olan Bayram Sezgin'in hayatını kaybettiği öğrenildi.
NNC Medya ailesi olarak başta vefat eden çocukların aileleri olmak üzere, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur Antalya karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Detaylar haberimizde...
Antalya'nın Manavgat ilçesinde seyir halindeki aracın çarparak metrelerce sürüklediği 88 yaşındaki Derviş Aydeniz olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada sürücü ve 2 yolcu da yaralandı.
0.98 promil alkollü olduğu belirlenen ve ifadesinde köpeğe çarptığını sandığını belirten otomobil sürücüsü Mehmet Kaygısız çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.