En az lise mezunu olacak! İŞKUR aracılığıyla alım yapıyor

Öğretmenevlerine En Az Lise Mezunu personel alımları yapılacak. İş arayanlara ise sevindirici haber İŞKUR'dan geldi. Alım şartları ve gerekli belgeler açıklandı. Detaylar haberimizde...

En az lise mezunu olacak! İŞKUR aracılığıyla alım yapıyor

Öğretmenevlerine En Az Lise Mezunu personel alımları yapılacak. İş arayanlara ise sevindirici haber İŞKUR'dan geldi. Alım şartları ve gerekli belgeler açıklandı.

İş arayanlar için güzel haber İŞKUR tarafından duyurulurken duyuruda, öğretmenevine personel alımıyla ilgili detayları içeriyor. Bu alımda, en az lise mezunu olan adaylara başvuru imkanı sunulacak ve başvuru şartları ile ilan detayları da açıklandı.

Son haberlere göre, öğretmenevine personel alımı başlatıldı ve bu alımda KPSS şartı aranmayacak. Başvuruların 2 gün boyunca devam edeceği belirtiliyor. Adayların taşıması gereken başvuru şartları ve ilan detayları da haberimizde yer almaktadır.

Bu iş ilanı, iş arayanlar için önemli bir fırsat olabilir. Özellikle lise mezunu olan adaylar için sunulan bu imkan, iş bulma sürecinde büyük bir adım olabilir. Başvuru yapmak isteyen adayların ilan detaylarını dikkatlice incelemeleri ve başvuru şartlarını yerine getirmeleri önemlidir.

Öğretmenevine personel alımıyla ilgili haberler, iş arayanlara umut verici bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Bu tür yerel haberler, bölgesel istihdam fırsatlarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak olabilir. İŞKUR gibi kurumların düzenlediği alımlar, iş arayanlara yeni kariyer olanakları sunabilir ve istihdam sorununa çözüm olabilir.

Yapılan açıklamada çalışma detayları şu şekilde sıralandı:

Alınacak personel kurum içerisinde belirlenen vardiyalı çalışma esaslarına göre çalışacaktır. Alınacak personele yürürlükte olan asgari ücret uygulanacaktır.
İş başvurusu yapanlardan adli sicil belgesi istenecektir. Herhangi bir yüz kızartıcı suç işlemiş olanlar ile sabıka kaydı bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.
Başvuru evrakları 17/01/2024 tarihi saat 17:00 'ye kadar Nevşehir Öğretmenevi Müdürlüğüne teslim edilecek olup, evrak teslimi yapmayan adaylar kuraya katılamayacaktır.

İstenen Belgeler

Başvuruda bulunmak isteyen adayların hazırlaması gereken başvuru belgeleri şu şekilde sıralandı:

- Ticaret Meslek Liselerinin Bilgisayarlı Muhasebe Alanı veya Ön lisans Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü Mezuniyet Belgesi

- En az 560 saatlik Muhasebe/Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Belgesi/Sertifikası

- Adli Sicil Belgesi

- Alanında (Muhasebe Meslek Elemanı) en az 6 ay çalıştığını Sgk dökümü ile belgelendirmek

-Zirve Muhasebe programını aktif olarak kullanabiliyor olmak.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

KPSS Şartı Yok! İŞKUR, Dolgun maaşla kamuya 10 bin işçi alımı yapacak
Türkiye

KPSS Şartı Yok! İŞKUR, Dolgun maaşla kamuya 10 bin işçi alımı yapacak

İŞKUR, KPSS şartı olmaksızın kamuya 10 bin işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, belediyeler ve belediye şirketlerinde yapılacak. Başvurular, 1 Ocak 2024 tarihinde başlayacak.

Antalya'da CW Enerji, Kadın İstihdamına Yaptığı Katkılardan Dolayı Ödül Aldı
Yerel

Antalya'da CW Enerji, Kadın İstihdamına Yaptığı Katkılardan Dolayı Ödül Aldı

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, “Kadınların daha da güçlendirilmesi için hep birlikte el ele vermeliyiz. CW Enerji olarak, bu konuda elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz” dedi.

Burdur Çalışma ve İş Kurumu, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Faaliyetlerini Tanıttı
Yerel

Burdur Çalışma ve İş Kurumu, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Faaliyetlerini Tanıttı

Burdur Çalışma ve İş Kurumu, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde stant açarak iş ve meslek danışmanlarıyla faaliyetlerini öğrencilere tanıttı. İŞKUR kaydı olmayan öğrencilere hizmetlerden yararlanma fırsatı sunuldu.

İŞKUR MAKÜ'de öğrencilerle buluştu
Yerel

İŞKUR MAKÜ'de öğrencilerle buluştu

Burdur İŞKUR, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda stant açarak gençlere iş ve meslek danışmanlığı hizmeti veriyor.

İŞKUR Antalya İl Müdürü Mustafa Akgül son yolcuğuna uğurlandı
Yerel

İŞKUR Antalya İl Müdürü Mustafa Akgül son yolcuğuna uğurlandı

Antalya’nın Aksu ilçesinde yolun karşısına geçmek isterken tırın çarpması sonucu hayatını kaybeden Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Antalya İl Müdürü Mustafa Akgül, memleketi Konya’nın Beyşehir ilçesinde toprağa verildi.

Antalya İŞKUR Müdürü için gözyaşları sel olup aktı!
Yerel

Antalya İŞKUR Müdürü için gözyaşları sel olup aktı!

Antalya'nın Aksu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Antalya İl Müdürü Mustafa Akgül tırın çarpması sonucu hayatını kaybetti.