Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, birinci yarıyılda eğitim alanında elde edilen başarının kalıcı hale gelmesi için okullarda yürütülen ve olumlu sonuçlar elde edilen strateji ve çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Kaymakam Bilici, ilçedeki ortaokul ve lise müdürleri ile bir araya gelerek onlarla toplantı gerçekleştirdi. İlk olarak birinci yarıyılın bitmesinin ardından okullarımızdaki genel başarı durumu ve çalışmaların değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda ayrıca Kaymakam Bilici, birinci yarıyılda okullardaki devamsızlık, güvenlik, yenilikçi projeler ve çalışmalar üzerinde okul müdürlerinden bilgiler alarak istişarelerde bulundu. Kaymakam Bilici, birinci yarıyılda ilçedeki eğitim alanında elde edilen başarının kalıcı hale gelmesi için okullarda yürütülen ve olumlu sonuçlar elde edilen strateji ve çalışmaların, hız kesmeden ikinci dönemde de devam edileceğini belirtti.
Kaymakamlık makamında gerçekleşen toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serdar Beyli ve Kadir Teke ile ortaokul ve lise müdürleri katıldı.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.