Antalya

Elana Muhacir Kimdir

Elana Muhacir Kimdir , Elana Muhacir Ne iş yapar ,Elana Muhacir nerelidir

Elana Muhacir Kimdir

ELENA MUHACİR KİMDİR?

    15 Kasım 2023 “Anlamlı Takılar " mücevherat koleksiyonunun tasarımcısı Elena Muhacir, yarattığı özel koleksiyonunda Çin astrolojisinin bin yıllık bilgi birikimini değerli taşların gizemli enerjisi ile birleştirip kişilerin doğum tarihlerine göre özel enerji takıları tasarladı. İnanılması güç olsa da güzelliği ile göz kamaştıran bu özel takılar sayesinde insanlar çok kısa sürede hayallerini gerçekleştirebiliyor. Elena Hanım’ın koleksiyonu Türkiye dışında Rusya, Avrupa, İtalya ve Amerika gibi ülkelerde çok kısa sürede popülerlik kazandı. İtalyan “The Style” dergisine göre ise Elena Muhacir, İtalya da 2021'in en iyi mücevher tasarımcısı. Moskova Devlet Mücevher ve Saatçilik Akademisi'nde eğitim veren Elena Muhacir aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Kendisi Uluslararası “Yılın Kadını" komite başkanı, ATİK İnovasyon Başkanı, Antalya Rus Derneği'nin aktif üyesi, Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından kurulan “Antalya’da ki Yabancılar” Komitesinin de onur üyesidir.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

CW Enerji’den milyarlık anlaşma haberi
İş Dünyası

CW Enerji’den milyarlık anlaşma haberi

CW Enerji, Türkiye genelindeki satış noktaları arasında 2024 yılı faaliyet dönemi boyunca ürün alımına ilişkin olarak toplamda 1 milyar 172 milyon 600 bin TL tutarında çerçeve sözleşme imzalandı.

İlçe Tarım hasat öncesi pestisit denetimi gerçekleştirdi
Yaşam

İlçe Tarım hasat öncesi pestisit denetimi gerçekleştirdi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın insan sağlığını tehdit eden pestisitin gıda ürünlerine bulaşmasını engellemek için başlattığı çalışmalar kapsamında Gazipaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından hasat öncesi tarlalarda pestisit denetimi yapıldı.

 BLUEHOMES Turizm  Oğuzhan CİHANGİR Kimdir
İş Dünyası

BLUEHOMES Turizm Oğuzhan CİHANGİR Kimdir

Oğuzhan CİHANGİR, 1995 doğumlu ve Afyonkarahisarlıdır. Antalya Belekte büyümüş olan Oğuzhan Cihangir, Turizm Lisesi mezunudur.

Yayaya çarptı. alkollü olduğu ortaya çıktı
Yerel

Yayaya çarptı. alkollü olduğu ortaya çıktı

Antalya’da geri manevra yaptığı sırada aracın arkasındaki yayaya çarparak yaralanmasına neden olan sürücünün 1,33 promil alkollü olduğu belirlendi.

Bitki atıkları yakıta dönüşecek dağıtılacak
Yaşam

Bitki atıkları yakıta dönüşecek dağıtılacak

Konyaaltı Belediyesi parklardan ve yol kenarlarından topladığı bitki atıklarını üretim tesisinde bio briket yakıtına dönüştürerek, ilçe genelinde vatandaşlara ve serada yakmaları için çiftçilere dağıtıyor.

Aranan şahıslar operasyonunda 413 kişi yakalandı
Yerel

Aranan şahıslar operasyonunda 413 kişi yakalandı

Antalya’da 20-26 Kasım tarihleri arasında aranan şahıslara yönelik jandarma tarafından yapılan çalışmalarda 413 aranan şahıs yakalandı.