Dr.Can Doğan ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncusu ve Müzik Öğretmeni Tuğçe Akat Konyaaltı Belediyesi hayat parkı Nikah salonunda gerçekleştirilen nikahla dünya evine girdi.
Antalya'nın tanınmış simalarının da katıldığı nikahta şıklık yarışı vardı. Doğan ve Akat ailelerinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 07 Haber olarak genç çifte mutluluklar diliyoruz
CAN DOĞAN KİMDİR?
1983 yılında Antalya'da dünyaya gelen Dr. Can DOĞAN, tıp eğitimini Ankara Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra mecburi hizmetini Mardin Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde yapmış ve ardından İstanbul'da özel bir hastanede çocuk hastalıkları servisinde görev almıştır. 2011 yılında memleketi Antalya'ya dönerek çalıştığı sağlık kurumunda Acil Servis Sorumlu Hekimi olarak mesleğine devam etmektedir. Aynı zamanda Hava Ambulans hekimliği yapan Dr. Doğan, TAMGA Uluslararası Arama Kurtarma ve Yardımlaşma Derneği'nin Akdeniz Bölge Amiri, Muay Thai Federasyonu Sağlık Kurul Başkan Yardımcısı ve DGN Ambulans ve Özel Sağlık Hizmetleri'nin kurucusudur.
Nikah kıyma deneyimini ilk defa yaşayan Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Elif ve Harun'un birlikteliğine tanıklık etmekten büyük bir heyecan duydu.
AK Parti’den İki dönem Antalya milletvekilliği yapan Sena Nur Çelik nikah masasına oturdu. Kılıç Buğra Kanat ile hayatlarını birleştirmek için adım atan Çelik’i mutlu gününde AK Parti Antalya teşkilatı yalnız bırakmadı.
Antalya’da nikah memuru olarak çalışan Ayla Tezcan, ev sahibinin tahliye taahhütnamesi devreye sokmasıyla oturduğu daireden çıkarıldı. Tahliye sırasında evde bulunmayan Tezcan, eşyalarını sokakta görünce hem şoka uğradı hem de gözleri doldu.
Sultan Akkaş ile Hayatını Birleştiren Turan Balaban 'ın Nikahını Başkan Muhittin Böcek Kıydı .
Bucak Belediyesi'nde mezarlıklar müdürü olarak görev yapan Ömer Gümüş'ün oğlu, dünya evine girmek için ilk adımı attı.
Bucaklı hemşehrimiz, Burdur'un sevilen isimlerinden, akademi ve spor camiasının önde gelen simalarından Mustafa Kılınç dünya evine girdi.