Antalya / Döşemealtı

Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, yalnız bırakmadı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu mesaisinde vatandaşların nişan, düğün, mevlit ve açılış davetlerine katıldı. Devamı haberimizde

Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, yalnız bırakmadı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu mesaisinde vatandaşların nişan, düğün, mevlit ve açılış davetlerine katıldı. Katıldığı düğünlerde şahitlik yapan, nikah kıyan Başkan Genç, evliliğe ilk adımı atan çiftlerin de yüzüklerini taktı. Yine katıldığı mevlit törenlerinde vatandaşlarla birlikte dua edip acılarını paylaşan Döşemealtı Belediye Başkanı açılış davetlerinde de kurdele kesip işletmelere “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Özellikle hafta sonlarında vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçe sakinlerinin özel ve anlamlı günlerinde yanlarında olmak için yoğun mesai harcadı. Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot, parti yöneticileri ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte nişan, düğün, mevlit ve açılışlara katılan Turgay Genç, evlenen ve evliliğe ilk adımı atan gençlerin özel günlerine şahitlik edip nikahlarını kıyıp yüzük taktı. Birlikteliklerin çiftlere ve ailelerine mutluluk ve hayır getirmesini dileyen Genç, yine mevlitlerde vatandaşların acısını paylaşıp birlikte dua etti.Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, yalnız bırakmadıDöşemealtı Belediye Başkanı Genç, yalnız bırakmadı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Turgay Genç  Ankara'da  Ziyaretlerde Bulunarak Yapmış Olduğu faaliyetleri anlattı
Yerel

Başkan Turgay Genç Ankara'da Ziyaretlerde Bulunarak Yapmış Olduğu faaliyetleri anlattı

Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç yerel seçimler önce Ankara'da faaliyetlerini anlattı

Antalya Döşemealtı Nar Festivali
Yerel

Antalya Döşemealtı Nar Festivali

Gece ünlü sanatçı Ayşe Dinçer’in binlerce kişiye verdiği konserle final yaparken Belediye Başkanı Turgay Genç önümüzdeki günlerde hasatına başlanacak olan Döşemealtı Narının bereketli olmasını diledi.

Bu Yıl 7. Düzenlenen  Döşemealtı Badem Şenlikleri, karnaval havasında yapıldı
Yerel

Bu Yıl 7. Düzenlenen Döşemealtı Badem Şenlikleri, karnaval havasında yapıldı

Döşemealtı Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen 'Badem Şenlikleri' binlerce vatandaşın katılımıyla karnaval eğlencesi havasında yapıldı. Devamı haberimizde..

Döşemealtı Belediyesi Gaziantep’e çadır kent kuruyor
Yerel

Döşemealtı Belediyesi Gaziantep’e çadır kent kuruyor

Döşemealtı Belediyesi Yüzyılın en büyük felaketleri arasında gösterilen ve 11 ilde büyük yıkıma neden olan 7,6 ve 7,7 büyüklüğündeki depremlerinin ardından yaraların sarılması için çalışmalarını sürdürüyor.

16 yaşındaki Cemrenur’dan 36 saattir haber alınamıyor Annesi Kızını Bekliyor
Yaşam

16 yaşındaki Cemrenur’dan 36 saattir haber alınamıyor Annesi Kızını Bekliyor

16 yaşındaki Cemrenur’dan 36 saattir haber alınamıyor Antalya’nın Demre ilçesinde ailesi ile beraber yaşayan 16 yaşındaki Cemrenur İbiş’ten 36 saattir haber alınamıyor. Kızının başına kötü bir şey gelmesinden korkan anne ise bir an önce bulunmasını istedi.

40 ayrı olayın şüphelisi yapılan çalışmalarla  tutuklandı
Yerel

40 ayrı olayın şüphelisi yapılan çalışmalarla tutuklandı

Antalya’da 40 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi olarak tespit edilen M.K. ve yabancı uyruklu K.C. Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yakalandı. K.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi.