Bucak Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın desteğiyle iki yeni çöp kamyonu kazandırdı. Yeni araçlar, daha temiz bir Bucak için daha etkin ve hızlı temizlik hizmetleri sunacak.
BUCAK BELEDİYE BAŞKANI EMRULLAH ÜNAL BUCAK’IN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR “ İKİ YENİ ÇÖP KAMYONUMUZ HAYIRLI OLSUN”
Bucak Belediyesine iki yeni çöp kamyonu kazandırıldı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın destekleriyle Bucak Belediyesine iki yeni çöp kamyonu kazandırıldı.
Yeni çöp araçları hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Hükümetimizin Bucak’ımıza büyük desteği var. Birçok konuda hükümetimizin desteği ile Bucak’ımıza birçok eser ve araç kazandırdık. İlçemizi güzelleştirmek, geliştirmek için Büyük düşünüyoruz ve hizmeti seçiyoruz. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde ilçemize iki yeni çöp kamyonu kazandırdık.
Araçlarımız sıfır km Ford Trucks 1833DC 4X2 şasi üzerine Efe marka 13+1,5 m3 kapasiteli ,iki aracımızda aynı özelliklere sahip. İlçemiz geneline Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı 40 personel ve 10 adet aracı ile hizmet ederken bu iki yeni araç ekiplerimizin sahadaki operasyonel gücüne güç katacak. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun. İki aracımızın da Belediyemize kazandırılmasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum. “dedi.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Bucak Belediyesi, Kikez mevkiindeki yeni içme suyu sondajı ile ilçenin su sorununa kalıcı çözüm bulmak için var gücüyle çalışıyor. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ile ilgili olarak kura çekimine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar burada...