KIVRIM, ESNAF TEMSİLCİLERİYİLE BULUŞTU
Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, seçim çalışmaları kapsamında esnaf temsilcileri bir araya geldi. Kıvrım, “Döşemealtı’mızı ve hayata geçirmek istediğimiz projelerimizi konuştuk” dedi.
Yerel seçime17 gün kala Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Döşemealtı’nı adım adım gezen, gitmedik mahalle, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan Başkan Adayı Kıvrım, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere’nin daveti üzerine esnaf odası başkanlarıyla bir araya geldi. Ziyarette, Döşemealtı’nda yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
PROJELER KONUŞULDU
Türkiye yüzyılına yakışır bir Döşemealtı inşa edeceklerini söyleyen Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, “Esnafın temsilcisi oda başkanlarımızla buluştuk. Döşemealtı’mızı ve hayata geçirmek istediğimiz projelerimizi ele aldık.
Döşemealtı’mızı nasıl çok daha ileriye götürebiliriz diye fikirleri alış verişinde bulunduk. Hep söylediğimiz gibi; amacımız Döşemealtı’mızı ‘Gerçek Belediyecilik’ ile tanıştırmak. Nazik ev sahipliği için AESOB Başkanımız Adlıhan Dere’ye teşekkür ediyorum” dedi.
Cumhur ittifakının Ak Partili Döşemealtı Belediye başkan adayı Bekir Kıvrım gazetecilerle bir araya geldi. Cumhur ittifakının Döşemealtı Belediye Başkan adayı Bekir Kıvrım’ın ilk işi (ki doğru bir karar) belediyeyi mali açıdan düzlüğe çıkarmak.
Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, Döşemealtı’nı hak ettiği yere taşıyacaklarını söyledi.
CHP Antalya Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal oldu Cumhuriyet Halk Partisi parti merkezi 2024 yerel seçimlerinde Antalya ili Döşemealtı ilçesi Belediye Başkan adayı Ecz .Menderes Dal Açıkladı. Menderes Dal Kimdir?
10 yıldır geri dönüşüm işi ile uğraştığını belirten Tuncer Pelit, çöpte en çok da parası uğruna çalıştıkları ekmekle karşılaşınca üzüldüğünü belirtti. "60-70 bin TL’lik ürünün dörtte birini tüketip atıyorlar"
Antalya'da Kemer'de yaşanan kazada, ATSO Başkanı Ali Bahar ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Başkan Bahar'ın ölümü, Antalya'yı yasa boğdu.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya Organize Sanayi bölgesi Başkanı Ali Bahar tekne kazasında hayatını kaybetti. Ali Bahar cenazesi ne zaman ve nereden defin edilecektir. Detaylar