CHP Kızılkaya Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar, 25 Şubat Pazar günü gerçekleşen seçim ofisi açılışı sonrası yaptığı açıklamanın sonrasında, kendisine yöneltilen cevaplara karşı yanıt verdi.
Açıklamasının başında 25 Şubat Pazar günü saat 14:00'te yapılan seçim ofisi açılışına gelen ve gelmeyen herkese teşekkür eden Kızılkaya Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar, "bir baktık bunlar tutuşmuş iftiraya başlamışlar ben orada ne konuştuysam hepsi doğrudur" dedi.
'Ben orada ne konuştuysam doğrudur' sözlerini kullanan Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar, 'ben sana sanayiden 8 tane arsa sattın dedim mi? Birinci yalan bu, ikincisi siz iki arsayı satmak için ihale yaptınız mı? yapmadınız mı?, belediye meclisinden karar aldınız mı? almadınız mı? Mesele aslında arsa değil bu zamana kadar yukarıdan bakıp hep üzdüğünüz insanların sesi olmamızdır.' ifadelerini kullandı.
Kendisinin de Kızılkaya'nın evladı olduğunu belirten Şeref Coşar, " Biz hizmet için geliyoruz siz insanları bölmek için mi başkan oldunuz? Az kaldı biz geliyoruz herkesi kucaklayacağız ayrım gayrım yapmayacağız. Biz de bu memleketin evladıyız. " şeklinde konuştu.
Şeref Coşar'ın açıklaması şu şekilde;
"Kıymetli Kızılkaya'lı hemşerilerim,
Öncelikle, 25 Şubat Pazar günü saat 14:00'te seçim ofisi açılışımıza gelenlere ve gelemeyenlere teşekkür ederim.
Akşam bir baktık bunlar tutuşmuş ve iftiraya başlamışlar!
Ben orada ne konuştuysam hepsi doğrudur.
Ben sana sanayiden 8 tane arsa sattın dedim mi?
Birinci yalan bu!!!
İkincisi, siz bir arsayı satmak için ihale yaptınız mı? yapmadınız mı?Belediye meclisinden karar aldınız mı? almadınız mı?
Mesele, aslında arsa değil!
Mesele,
Bu zamana kadar yukarıdan bakıp hep üzdüğünüz insanların sesi olmamızdır.
Biz dürüst insanlarız yalan söylemeyiz kimsenin ağzından konuşmayız.
Biz hizmet için geliyoruz.
Siz insanları bölmek için mi başkan oldunuz?
Az kaldı biz geliyoruz.
Herkesi kucaklayacağız, ayrım gayrım yapmayacağız.
Biz de bu memleketin evladıyız."
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kızılkaya Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar ve ekibi, seçim çalışmalarına start verdi. Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı coşkuyla gerçekleşti. Coşar, açılış konuşmasının ardından Belediye Meclis Üyesi adaylarını da tanıttı.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın