Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Karapınar Köyünde yeni muhtar Cemali Koşar oldu.
3 muhtar adayının arasında geçen Karapınar Köyü muhtarlık yarışını Cemali Koşar 54 oy ile kazandı.
Muhtarlık seçimini kazanan Karapınar Köyü Muhtarı Cemali Koşar yaptığı açıklamada, " Allah'ın izniyle mahalle sakinlerimizin teveccühü ile köyümüze muhtar seçildik. Tüm köy ahalisine teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.
İşte Karapınar Köyü muhtarlık oyları,
Cemali Koşar 213 oy
Ali Tuncer 202
İbrahim Ethem Üstüner 186
Tüm Türkiye'de olduğu gibi kuraklıkla burun buruna olan Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Karapınar Köyünde yağmur duası edildi.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın