Çeltikçi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, unutulmaz anlara sahne olan 1. Maydanoz Festivali'ni dün akşam coşkuyla gerçekleştirdi. İlçenin gururu olan festival, katılımcılara muhteşem sanat ve eğlence deneyimi sundu.
Maydanoz Festivali, sanatın ve eğlencenin doruk noktasıydı. Festival kapsamında TRT Sanatçısı Uğur Önür, Türk Halk Müziği Sanatçısı Yudum ve Duygu Çivril Yılmaz gibi ünlü isimler sahne aldılar. Ayrıca, piyanist Mehmet Aktürk'ün büyüleyici performansı ve ressam Salih Yön'ün eserleri festival ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.
Maydanoz Festivali, 16 Eylül Cumartesi günü Burdur'un Çeltikçi ilçesinin meydanında gerçekleştirildi. Festival, katılımcılarına unutulmaz bir gün yaşattı.
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde düzenlenen 1. Çeltikçi Maydanoz Festivali Ağalığı, 1 milyon TL'lik teklifiyle Günoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gün tarafından kazanıldı.
Çeltikçi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından düzenlenen 1. Maydanoz Festivali, 16 Eylül Cumartesi günü Burdur'un Çeltikçi ilçesinde meydanda gerçekleştirilecek.
Çeltikçi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından düzenlenen 1. Maydanoz Festivali, 16 Eylül Cumartesi günü Burdur'un Çeltikçi ilçesinde meydanda gerçekleştirilecek.
AK Parti Elmalı İlçe Başkanı Yunus Emre Coşkun, Elmalı-Korkuteli yol yapım çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ve projeye katkıda bulunanlara teşekkür etti.
Antalya’da okul öncesi 6 yaş grubu 530 öğrenci bir araya gelerek Cumhuriyet'in 100’üncü yılına özel ‘100’ yazılı koreografi oluşturdu. Devamı haberimizde....
Edip Akbayram ve Sefo konserleri düzenlenecek Devamı haberimizde...