Burdur

Burdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon Açılışı

İzmir Burdurlular Derneği, 14 Ocak 2024 tarihinde düzenlediği Bucak Salep Günü etkinliği ve yeni salon açılışıyla hemşehrilerini bir araya getirdi.

Burdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon Açılışı

İzmir Burdurlular Derneği, 14 Ocak 2024 tarihinde Bucak Salep Gününü ve yeni salonunun açılışını gerçekleştirdi. Dernek tarafından yapılan açıklamada, etkinliğe yoğun katılım olduğu belirtildi.

Açıklamada, "4. Bucak Salep Gününü ve hemşehrimiz Yalçın Balköse'nin katkılarıyla yeni salon açılışını yoğun katılım ile gerçekleştirdik. Etkinliğimize katılan, destek veren hemşehri ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca, Bucak Salep Gününün, Burdur'un yöresel lezzetini tanıtmak ve hemşehrileri bir araya getirmek amacıyla düzenlendiği belirtildi.

Burdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon AçılışıBurdurlular Derneğinden İzmir'de 4. Bucak Salep Günü ve Yeni Salon Açılışı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdurlular Şöleninde doyasıya eğlendiler
Yerel

Burdurlular Şöleninde doyasıya eğlendiler

İzmir Burdurlular Derneği, geleneksel olarak düzenlediği Burdurlular Şölenini bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

İzmir Burdurlular Derneği, kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı
Yerel

İzmir Burdurlular Derneği, kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı

İzmir Burdurlular Derneği, gelenek haline getirdi 275 aileye gıda ve erzak yardımında bulundu. İşte detaylar..

İzmir Burdurlular Derneği hazırladı; Başkan tek tek dağıttı
Yerel

İzmir Burdurlular Derneği hazırladı; Başkan tek tek dağıttı

Bu yıl da yardım kolisi geleneğini bozmayan İzmir Burdurlular Derneği tarafından Burdur'un Yeşilova ilçesine yardım kolileri ulaştı. İşte detaylar...

Sondakika  3 katlı Ev'de Yangın
Yerel

Sondakika 3 katlı Ev'de Yangın

Burdur ilu merkez Suludere Köyünde ev yangını

Vali Türker Öksüz Gölhisar ilçesini ziyarette bulundu
Yaşam

Vali Türker Öksüz Gölhisar ilçesini ziyarette bulundu

Burdur Valisi Türker Öksüz, Gölhisar programı kapsamında şehit Osman Karakaya'nın annesi Yadikar Karakaya'yı ziyaret ederek hayır duasını aldı. Adnan Menderes İlkokulu'nu da ziyaret eden Vali Öksüz, öğrencilerle kitap okuma ve başarı üzerine sohbet etti.

Yaşlı çift hüzne boğdu
Yaşam

Yaşlı çift hüzne boğdu

Burdur'da Atatürk Mahallesi'nde yaşayan yaşlı bir çift, evlerinde doğalgaz sızıntısı sonucu hayatını kaybetti. Olayda hayatını kaybeden çiftin yakınları büyük üzüntü yaşadı.