Burdur Valisi Türker Öksüz, kuruluşunun 32. yılını kutlayan Burdur Radyosu'nu ziyaret etti.
Radyonun Sahibi Serkan Şimşek'i kuruluş yıl dönümleri dolayısıyla tebrik eden Vali Öksüz, yeni yayın döneminin hayırlı olmasını diledi.
1992 yılından bugüne kadar kesintisiz olarak yayın hayatını sürdüren Burdur Radyosu'nun İlimizin köklü basın kuruluşlarından biri olduğunu belirten Vali Öksüz, daha nice yıllar Burdur'un ve Burdurluların sesi olmalarını dileyerek, çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret sırasında Vali Öksüz'e İl Jandarma Komutanı J.Alb. Mustafa Güder ve İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik eşlik ettiler.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.