CHP Burdur Milletvekili Adayı İzzet Akbulut, Burdur genelinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Sahalardan içeriye girmeyen CHP Burdur Milletvekili Adayı İzzet Akbulut, seçim ziyaretleri kapsamında Burdur'un Bucak ilçesine geldi.
Güne esnaf ziyaretleriyle başlayan İzzet Akbulut, AD Cimnastik Salonunun Açılışı, Kızılkaya Beldesi ve Ürkütlü Köyü Ziyareti, Akabinde Melli’de Seçim İrtibat Bürosunun Açılışı ve Milletvekilleri Adayı Hülya Gümüş’ün Vermiş Olduğu İftar Yemeğine Katıldı.
İftar yemeği sonra Bucak Merkeze geri dönen Akbulut, Bucak Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışında Bulunan Akbulut’a CHP Burdur İl Başkanı, Bucak İlçe Başkanı, Saadet Partisi Yöneticileri ve Partililer Eşlik Etti. Bucak Halkının Yoğun İlgisi Heyeti Ziyaretten Memnun Bıraktı.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, TBMM'de yaptığı konuşmada Burdur Gölü'nün kuruma tehlikesine ve Burdur'un içme suyu sorununa dikkat çekti.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili İzzet AKBULUT'A Burdur için güncel öneri ve taleplerini iletti.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur ve Bucak'taki içme suyu problemini meclise taşıdı. İçme suyu barajının yapılması gerektiğini söyledi.
TBMM'de konuşan CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'da yaşanan diyaliz skandalında 3 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. İzzet Akbulut talebini yineledi.
Burdur'da diyaliz ünitesinde yaşanan olayda birçok hasta zehirlenerek entübe edildi. CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, olaya tepki gösterdi ve tam teşekküllü hastane ihtiyacını dile getirdi.