Burdur MAKÜSpor, Ziraat Türkiye Kupası'nda Kilis Belediyespor'u 1-0 Mağlup Ederek Üst Tura Yükseldi
Burdur MAKÜSpor, Ziraat Türkiye Kupası'nın ön eleme turunda Kilis Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Maçta gösterdiği üstün performansla Burdur, rakibini 1-0 mağlup ederek büyük bir başarı elde etti.
Burdur MAKÜSpor'un elde ettiği bu önemli galibiyet, AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz tarafından da takdirle karşılandı. Milletvekili Korkmaz, kulübü canı gönülden tebrik ederek, gelecek eleme turlarında başarılar diledi.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Futbol Takımının da yer aldığı Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Salon Futbolu Bölgesel Lig Müsabakaları fikstürü gerçekleştirilen kura çekimiyle belirlendi.
Bölgesel Amatör Lig 5’inci grupta mücadele eden Burdur Maküspor ligin ilk yarısının son maçını kazanıp devre arasına galibiyetle girmek istiyor.
Burdur MAKÜ Spor Keçiborlu Spor ile karşı karşıya geldi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, zorlu maçta Burdur MAKÜ Spor'u yalnız bırakmadı.
Burdur'un temsilcisi MAKÜ Spor, Bölgesel Amatör Lig'de 9. haftada Yatağan Spor ile kritik bir maça çıkıyor. Detaylar ve heyecan 10 Aralık 2023 Pazar günü saat 14.00’da Gazi Atatürk Stadyumu’nda
Ziraat Türkiye Kupası 2.tur karşılaşmasında Burdur Maküspor, İzmir'de Altınordu'yu 1-0 mağlup ederek bir üst tura yükseldi.