MHP Burdur'da 6 belediye kazanarak en fazla belediye kazanan parti oldu
MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada, MHP'nin Burdur'da 6 belediye kazanarak en fazla belediye kazanan parti olduğunu açıkladı.
Oktay, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
"Kıymetli vatandaşlarımız, değerli dava arkadaşlarım,
31 Mart 2024 yerel seçimlerini geride bırakmış bulunmaktayız. Aziz Türk Milleti sandığa giderek tercihini ortaya koymuştur. Vatandaşımızın tercihi başımız gözümüz üstünedir.
Milliyetçi Hareket Partisi Burdur'da 6 Belediye kazanarak, Burdur'da en fazla belediye kazanan parti olmuştur. Bu vesileyle Belediye başkanı, İl Genel Meclis Üyesi, Belediye Meclis üyesi seçilen dava arkadaşlarımı tebrik ediyor, üstün başarılar diliyorum.
Ayrıca partimizin diğer tüm Belediye Başkan adayları, İl Genel Meclisi Üyesi adayları, Belediye Meclis Üyesi adayları kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki süreçlerde başarılı olacaklarına gönülden inanıyorum.
Ve son olarak İl, İlçe, Belde teşkilatlarıma ayrı bir parantez açmak istiyorum.
Kıymetli dava arkadaşlarım;
Seçim süreci boyunca, gece demeden gündüz demeden, yorgunluk nedir bilmeden davamız için çalıştınız. Sizler gibi teşkilata sahip olmanın gururunu yaşıyorum. Allah hepinizden razı olsun. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun var olun.
Önümüzdeki dönem MHP'nin Burdur'a daha da fazla damga vurduğu dönem olacaktır.
Ne Mutlu Türk'üm diyene."
2024 yılı, Burdur'da MHP'nin yılı olarak tarihe geçti. 31 Mart'ta elde ettiği belediye seçimlerindeki zaferin ardından, bugün yapılan İl Genel Meclis Başkanlığı seçimleri ile MHP, Burdur'daki hakimiyetini pekiştirdi.
MHP Burdur İl Kongresi, coşkulu bir atmosferde tamamlandı. İşte Başkan Gültekin Oktay'ın yönetimi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Burdur İl Başkanlığı'nın 14. Olağan Kongresi'nde Gültekin Oktay, tek aday olarak çıkarak 282 oyla güven tazeledi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Burdur İl Başkanlığı'nın 14. Olağan Kongresi, tek aday olan mevcut başkan Gültekin Oktay'ın katılımıyla Burdur Kültür Merkezi'nde başladı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, ilçe kongrelerinin tamamlanmasıyla yeni ilçe başkanlarının belirlendiğini açıkladı.
Burdur'un Gölhisar ilçesinde MHP İlçe kongresi yapıldı. Yapılan kongrede Başkan Bekir Karayel güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.