Burdur’da bir apartmanın bacasında çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangın ekiplerin erken müdahalesiyle söndürüldü.
Yangın, saat 17.00 sıralarında Burdur merkez Konak Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı bir binada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, zemin katta kiracı olarak oturan Kazım Dutru evde yanan sobanın borusundan içeriye dumanların dolduğunu fark etti. Evde bulunan 2 çocuğunu dışarı çıkaran Dutru 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu.
İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri hem evin içinden hem de çatıdan yangına müdahale ederek söndürdü. Yangının soba borusunun içindeki kurumların tutuşması nedeniyle çıktığı tespit edilirken yangında herhangi bir yaralının olmadığı öğrenildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde bacada çıkan yangın ekipler tarafından söndürüldü. İşte detaylar..
Burdur’un merkezinde bulunan 3 katlı bir apartmanın bacasında çıkan ve panik oluşturan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
Yalova’nın Altınova ilçesine bağlı Tavşanlı beldesindeki bir otelin bacasında çıkan yangında itfaiye ekipleri hızlıca yangını söndürdü.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.