Burdur'da geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Türk Psikologlar Derneği Burdur Temsilciliği, 10 Mayıs Psikologlar Günü dolayısıyla Burdur'da görev yapmakta olan psikologlara ziyaretlerde bulundu.
TPD Burdur Temsilcisi Psikolog Hatice Kübra Eroğlu, Psikolog Ayşenur Kaya, Psikolog Merve Çılgın, Psikolog Emine İpek tarafından 7 - 8 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında; Burdur Devlet Hastanesi, Kredi ve Yurtlar Kurumu, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Bab-ı Şifa Göçmen Sağlığı Merkezi ile Huzurevi'nde görev yapmakta olan psikologlara gül takdim edilerek günleri tebrik edildi.
TPD Burdur Temsilciliğinin faaliyetlerine ilişkin konuşan TPD Burdur Temsilcisi Psikolog Hatice Kübra Eroğlu; "Derneğimizin Burdur temsilciliği bu yılın başında kuruldu. Öncelikli amacımız, üyemiz olan psikologların kaynaşması ve birlik beraberlik duygumuzu geliştirmek için organizasyonlar düzenlemek. Daha sonrasında da çeşitli kurumlarla iş birliği içerisinde çeşitli etkinlikler gerçekleştirmeyi planlıyoruz." dedi.
Sorumluluk bilinci gelişen çocuk mutlaka akademik başarıya ulaşıyor. Devamı haberimizde..
Antalya Psikolog, Aile danışmanı ve yazar Sabiha Akıncı'ya 28 Ağustos 2023 salı günü Özel Kalite Belgesi verildi
Psikolog Selin Taşlıoğlu, Bucak'ta Sas Dinleti Programı'nın temsilcisi olarak dikkat eksikliği, disleksi ve davranış problemleri gibi konularda destek sunuyor.
Osmangazi Belediyesi, deprem felaketini yaşayan vatandaşlara verilecek sosyal ve psikolojik desteklere yönelik Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi ile hizmet protokolü imzaladı. Ayrıca, Osmangazi Belediyesi’nin Alemdar Mahallesi’nde yeni inşa ettiği Aile Rehberlik Merkezi’nde Bursa’da misafir edilen deprem mağduru vatandaşlara psikososyal destek verilecek.
Başkan Kocagöz ve Başkan Güngör, kentlerin gelişimi ve belediyeler arası iş birliği üzerine sohbet etti, ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.