Antalya Burdur karayolu üzerinde iki otomobilin çarpışması sonucunda trafik kazası meydana geldi. Kazada 2 kişi yaralandı.
Edinilen bilgilere göre, bugün saat 00:30 sıralarında Burdur ili Bucak ilçesi Karaaliler Köyü kavşağında trafik kazası meydana geldi. 58 AP 772 plakalı otomobil ile 38 ZP 990 plakalı otomobilin karıştığı trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan vatandaşlar, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalelerinin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan yolcu hayatını kaybetti.
Burdur’da bir aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, 17 yaşındaki sürücünün peşine düştü. Yaşanan kovalamacada kaza yapıp yaya olarak kaçmaya çalışırken yakalanan gence 82 bin TL para cezası uygulandı.
Burdur'da Murat Paşa Caddesi ile Gazi Osman Paşa Caddesi kesişiminde kontrolsüz şekilde kavşağa giren minibüs ile otomobil çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü yaralandı.
Burdur'da meydana gelen kazada direksiyon hakimiyetini kaybeden hafif ticari araç takla atıp şarampole devrildi. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Detaylar burada....