Burdur Ülkü Ocakları Başkanı Şevki Gediz'in tenzipleriyle Bucak Ülkü Ocakları Başkanlığı'na Buğrahan Özkurt atandı.
NNC Medya Ailesi olarak, Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Buğrahan Özkurt ve görevini devreden İsmail Mutlucan'a da yeni görevinde başarılar dileriz.
Burdur'un Bucak ilçesinde 11 Kasım 1998 tarihinde dünyaya gelen Buğrahan Özkurt, ilk ve orta öğrenimini Atatürk İlkokulu'nda, lise öğrenimini Özel Oğuzhan Sağlık Koleji'nde tamamladı. Üniversite eğitimini ise Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nde tamamladı.
Özkurt, gençlik yıllarından itibaren Ülkü Ocakları'nda aktif görev aldı. Bucak Ülkü Ocakları Lise Teşkilat Başkanlığı, Teşkilatlandırma Masa Başkanlığı, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Fakülte Başkanlığı ve KKTC Ülkü Ocakları Sosyal Faaliyet Masa Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Özkurt, iş hayatında da başarılı bir girişimci olarak öne çıkıyor. Hala faaliyette olan Lider Fitness spor salonunun işletmecisi olan Özkurt, sporun ve sağlıklı yaşamın önemine inanıyor.
Özkurt, gençlik yıllarından itibaren edindiği tecrübeleri ve başarılarını, Türkiye'nin daha iyi bir ülke olması için kullanmayı hedefliyor.
2023 yılında Bucak Ülkü Ocakları Başkanlığı'na seçilen Özkurt, bu görevini halen sürdürüyor.
Bucak Ülkü Ocakları ve MHP Bucak İlçe Başkanlığı, Bucak Üniversitesi'nde öğrencilere çorba dağıttı. Etkinliğe katılan öğrenciler, yapılan etkinlikten dolayı teşekkür etti.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.