Burdur'un Bucak ilçesinde tır ve kamyonun karıştığı trafik kazasında, kamyon sürücüsü yaralandı.
Kaza, bugün saat 12:45 sıralarında Burdur Antalya karayolu, Burdur'un Bucak ilçesi Kahveler Mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Antalya istikametine gitmekte olan Osman S. kontrolündeki 15 SH 098 plakalı tıra, Mehmet K. kontrolündeki 07 AIS 316 plakalı kamyonun arkadan çarpması sonucunda trafik kazası meydana geldi. Kazada kamyon sürücüsü Mehmet K. yaralandı. 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan kaza ihbarı üzerine bölgeye sağlık, polis ve Bucak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.
Kaza sonrasında kamyon sürücüsü kamyondan çıkarılarak ilk müdahalesinin yapılmasının ardından 112 Acil Servis Ekipleri tarafından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Öte yandan 15 SH 098 plakalı tırın üst geçitte ilerlerken lastiğinin patladığı bu nedenle kontrollü bir şekilde seyir halinde olduğu da öğrenildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
Motosikletli arkadaşları ile birlikte motosikletiyle geziye çıkan 33 yaşındaki Aydın Kuyucu, Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Fele Köyü yakınlarına geldiğinde kaza geçirdi.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya Organize Sanayi bölgesi Başkanı Ali Bahar tekne kazasında hayatını kaybetti. Ali Bahar cenazesi ne zaman ve nereden defin edilecektir. Detaylar
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur Antalya karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Detaylar haberimizde...