Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Kaza, bugün saat 22:15 sıralarında Burdur Antalya karayolu üzeri, Burdur ili Bucak ilçesi 70 Evler TOKİ Kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Antalya'dan Burdur istikametine giden taraf üzerinde 15 EF 992 plakalı otomobil ile 07 TK 404 plakalı kamyonun karıştığı trafik kazasında otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan vatandaşlar, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Öte yandan, kaza sonrasında gaz kaçağı olma ihtimali nedeniyle Bucak İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından çalışma yapılırken, yol trafiğe kapatıldı, uzun kuyruk oluştu.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
Motosikletli arkadaşları ile birlikte motosikletiyle geziye çıkan 33 yaşındaki Aydın Kuyucu, Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Fele Köyü yakınlarına geldiğinde kaza geçirdi.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya Organize Sanayi bölgesi Başkanı Ali Bahar tekne kazasında hayatını kaybetti. Ali Bahar cenazesi ne zaman ve nereden defin edilecektir. Detaylar
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur Antalya karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Detaylar haberimizde...