Burdur'un Bucak ilçesinde Pazar günü yapılan seçim sonrasında seçimi kazanan muhtarlar mazbatalarını aldılar. Mazbatasını alan mahalle muhtarları resmen göreve başladılar.
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Burdur Bucak'ta 7 mahallenin muhtarı değişirken, 13 mahallede ise muhtarlar güven tazeledi.
Budur'un Bucak ilçesi Cami, Konak, Oğuzhan, Onaç, Pazar, Yetmiş Evler ve Yunus Emre Mahallesi Muhtarları değişirken, geriye kalan 13 mahallede (Alaattin, Atilla, Barbaros, Çamlıca, Çavuşlar, Çukur, Fatih, Karayvatlar, Mehmet Akif, Mimar Sinan, Sanayi, Yeni ve Yörükler Mahallesi) Muhtarlar güven tazeledi.
Burdur Bucak'ta hangi mahalle muhtarları değişti?
Cami Mahallesi Şenol Gümüş, Konak Mahallesi Ali Uğurtay, Oğuzhan Mahallesi Hilmi Uysal, Onaç Mahallesi Mehmet Atagür, Pazar Mahallesi Süleyman Atasayar, Yetmiş Evler Mahallesi Fahrettin Kayacan ve Yunus Emre Mahallesi Ayşe Ergin olmak üzere 7 muhtar göreve seçildi.
Burdur Bucak'ta hangi mahalle muhtarları güven tazeledi?
Alaattin Mahallesi İsmail Tuncer, Atilla Mahallesi Cemal Can, Barbaros Mahallesi Mercan Alagöz, Çamlıca Mahallesi Ramazan Akman, Çavuşlar Mahallesi Hüseyin Erdaş, Çukur Mahallesi Ramazan Ocak, Fatih Mahallesi Mehmet Ali Arslan, Karayvatlar Mahallesi Mehmet Ergit, Mehmet Akif Mahallesi Hüseyin Dilek, Mimar Sinan Mahallesi Ahmet Özdem, Sanayi Mahallesi Gülizar Uğur, Yeni Mahalle Abdurrahman Demir ve Yörükler Mahallesi Şaban Aksu olmak üzere toplam 13 muhtar görevine devam etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'da 16 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Kocaaliler Belediyesi, incir, çelenk ve Milyos'u harmanlayan yeni logosuyla ilçenin kültürel ve doğal zenginliklerini gözler önüne seriyor.
Isparta'nın Sütçüler ilçesinde sağanak yağışlar Kuzu Göbeği mantarlarının çıkmasını hızlandırdı. Mantar toplayıcıları tarafından toplanan bu lezzetli mantarlar, 350 liraya satışa sunuluyor.
Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.
Kosova Tarım, Orman ve Kırsal Kalkınma Bakanı Faton Peci, Burdur'a bir ziyarette bulundu ve Vali Dr. Türker Öksüz ile tarım, ormancılık ve kırsal kalkınma konularında iş birliği geliştirmek için görüşmeler yaptı.