Burdur'un Bucak ilçesinde başkanlık yarışında oylar sayılmaya başladı. İşte şimdiye kadar açılan sandıklarda oy sayıları...
Haftalardır süren Belediye Başkanlığı seçim sürecinde adaylar tek tek vatandaşlarla bir araya gelerek, kendilerine destek istedi.
31 Mart yani bugün yapılan seçim kapsamında sandıklar saat 17:00'da kapandı. Sandıkların oy kullanımına kapanmasının ardından mühürler kırılarak, oy sayım işlemi başladı.
Bucak'ta hangi başkan adayı kaç oy aldı? İşte şimdiye kadar sayılan oylar;
Emrullah Ünal : 1338
Yusuf Erdoğdu : 734
Hülya Gümüş : 1461
Safa Sönmez : 80
Yenilenen seçimden ilk sonuçlar: Hilvan’da DEM, Pınarbaşı’nda CHP kazandı Yenilenen seçimde sonuçlar gelmeye başladı. Gayrı resmi sonuçlara göre 31 Mart'ta CHP'nin aldığı Mazgirt Akpazar'da AK Parti, Pınarbaşı ve Büyükkarıştıran'da CHP, Hilvan'da DEM Parti seçimin galibi oldu .
MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, son günlerde Cumhur İttifakı'na dair yapılan açıklamalara cevap verdi. Başkan Gültekin Oktay, iddialara sert tepki gösterdi.
MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, seçim sonuçlarının ardından siyasi kimlik gözetmeksizin tüm Burdur halkına hizmet etme vaktinin geldiğini vurguladı.
Burdur'un Çavdır ilçesine bağlı Kayacık Köyünde yeni muhtar Sanatçı Fatih Burdurlu oldu. Detaylar haberimizde...
Elmalı'da vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına dikti. Yerel seçim sonuçlarıyla belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirleniyor.
Akseki'de vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına dikti. Yerel seçim sonuçlarıyla belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirleniyor.