Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak belediyesi aday adaylığı için başvurular devam ederken, vatandaşlar aday adaylarının kim olacağını sorgulamaya başladı.
AK Parti'nin başvuru süreci 22 Kasım'da sona erecek, kulislerde konuşulan isimler ise dikkat çekiyor.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal geçtiğimiz günlerde tekrar aday olacağını açıklarken, Ferruh Alim Göker ve Ahmet Altundaş ise resmi başvurularını teslim etti.
Bucak'ta belediye başkanı aday adaylığı için kulislerde konuşulan dikkat çeken kişiler bulunuyor.
Kulislerde konuşulanlara göre, Ferruh Kanık, Yakup Gülcü, Orhan Özkan ve Cemal Acar'ın aday adayı olacağı konuşuluyor. Aday adaylığı başvuruları için son 2 gün kaldı.
Abdullah Uysal, Burdur'un Bucak ilçesi Kocaaliler Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Detaylar haberimizde...
Uzun süredir AK Parti Bucak'tan belediye başkan aday adaylığı için adı geçen isimlerden Ahmet Altundaş beraberinde ailesi ile birlikte, ilçe başkanlığında başvuruyu yaptı.
AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için aday adaylık başvurularının başladığını duyurdu.
AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın'ın başkanlığında yeni ilçe yönetim kurulu şekillendi. Yeni yönetim kurulu, ilçede AK Parti'nin gücünü ve etkisini artırmaya, Bucak'ın gelişimine katkı sağlamaya devam edecek.
AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, yerel seçimler öncesi teşkilat başkanlığımızın olurlarıyla revizyon kararı alınan ilçe yönetim kurulunun, bugün itibariyle onaylandığını duyurdu.
AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden seçilmesinin ardından 'Teşekkürler Bucak, Teşekkürler Türkiye' sözleriyle açıklamada bulundu.