Burdur'un Bucak İlçesi Çukur Mahalle'de Ramazan Ocak, tek başına girdiği seçimde seçilerek güven tazeledi.
Yaptığı hizmetlerle vatandaşların tekrar teveccühünü kazanan Muhtar Ramazan Ocak, yeniden muhtar seçilmesi ile yaptığı açıklamada, " Rabbime Şükürler olsun kaldığımız yerden devam. Mahallem ve tüm Bucaklı hemşerilerimizden. Bizi tanıyan tanımayan vatandaşlarımıza. Allah razı olsun... " ifadelerini kullandı.
Burdur'da Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı
Burdur MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur'a müjde! Dereboğazı ve Tek çeşmeleri yeniden açıldı. Burdur İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, geçici olarak kapatılan çeşmelerden alınan son numunelerin temiz çıkması sonucu çeşmelerin yeniden kullanıma uygun olduğu tespit edildi.
Bucak, Çavdır ve Yeşilova Belediye Başkanları, Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav ile yatırımlar ve projeler hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
AK Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erkan, yaş haddinin dolması nedeniyle görevinden ayrıldığını duyurdu. İşte detaylar ve Erkan’ın veda mesajı.