30 Mayıs 1926 tarihinde kurulan Bucak Belediyesi 97'nci yıl dönümü dolayısıyla özel bir program düzenliyor.
97. Kuruluş yıl dönümü programı hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Belediyemizin 97. Yıl dönümünü bu yıl özel bir programla kutlayacağız. 30 Mayıs 1926 yılında kurulan Belediyemizde bu güne kadar görev yapmış Belediye Başkanlarımız Bucak’ımıza imkanları ölçüsünde hizmet etmişlerdir. Görev yapmış tüm Belediye Başkanlarımıza , Belediye Meclis Üyelerimize ve Belediyemizde görev yapmış tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ebediyete intikal etmiş olanlara Allah’tan bir kez daha rahmet diliyorum. 97. Kuruluş yıl dönümünü 26 Mayıs Cuma günü saat 18:00’de Kapalı Pazar Pazarı alanında yemek programı ile kutlayacağız. 97. Kuruluş yıl dönümünü programına tüm halkımızı davet ediyorum.” Dedi.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Bucak Belediyesi, Kikez mevkiindeki yeni içme suyu sondajı ile ilçenin su sorununa kalıcı çözüm bulmak için var gücüyle çalışıyor. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ile ilgili olarak kura çekimine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar burada...