Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, tarla fareleriyle mücadelede çiftçilere destek olmak amacıyla ilaçlı buğday dağıtımı yapacaklarını açıkladı.
BAŞKAN EMRULLAH ÜNAL’DAN TARLA FARESİ İLE MÜCADELEDE ÇİFTÇİLERE DESTEK
Bucak’ta tarla fareleriyle mücadele Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal çiftçilere destek vereceklerini açıkladı. İşte detaylar:
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal çiftçilere destek olmaya devam ediyor. Tarla fareleri ile mücadelede çiftçilere destek amacıyla ilaçlı buğday dağıtımı yapacaklarını duyurdu. Üreticilerin yanında olduklarını belirten Başkan Ünal, buğday dağıtımının ücretsiz olacağını ifade etti.
26 Mart 2024 Salı günü saat 14:00'te Bucak Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek dağıtım etkinliğiyle ilgili olarak çiftçilere çağrıda bulunan Başkan Ünal, "Kıymetli üreticilerimiz, değerli çiftçilerimiz, sizlere olan desteğimiz devam ediyor. Tarla fareleriyle mücadelede ilaçlı buğday dağıtımı yapacağız. Buğdaylarımızı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Sizleri etkinliğimize bekliyoruz.” dedi.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Bucak Belediyesi, Kikez mevkiindeki yeni içme suyu sondajı ile ilçenin su sorununa kalıcı çözüm bulmak için var gücüyle çalışıyor. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ile ilgili olarak kura çekimine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar burada...