Bucak İşletme Fakültesi Öğrencileri Karacaören Köyü'ndeki Öğrencilere Ziyaret Gerçekleştirdi
Bucak İşletme Fakültesi'nin "BİF Gönüllüler" üyesi öğrenciler, Bucak Gençlik Merkezi gönüllüleri ile birlikte Karacaören Köyü'ndeki Ümmü Yaman İlk/Ortaokulu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.
Gönüllüler, bu ziyarette öğrencilerle çeşitli oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdi. Birlikte gülüp eğlenen öğrenciler ve gönüllüler, unutulmaz bir gün yaşadı.
Ziyaret kapsamında, projeye destek olan Bucak'taki "iyilik" gönüllüsü kırtasiyelerden temin edilen kitaplar da okul kütüphanesine teslim edildi.
Gönüllüler, ziyaret sonrasında "kalplerinde iyilik, yüzlerinde tebessüm, gözlerinde ışık, ellerinde kitap eksik olmasın" temennileriyle anlamlı bir etkinliği daha tamamlamanın mutluluğunu yaşadılar.
Bucak İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. sınıf BİFGÖNÜLLÜLER öğrencileri, Ramazan ayında ilçemizde her gün yüzlerce kişinin orucunu açtığı iftar çadırında yemek dağıtımına yardımcı oldu.
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) gönüllülere insani yardım ve psikososyal destek eğitimi verdi.
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) gönüllüsü olan ve online eğitimleri tamamlayan vatandaşlar ‘Hafif Arama Kurtarma Eğitimlerini’ aldı.
Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi gönüllüleri, Dünya Temizlik Günü'nde Burdur Gölü kenarında çöp toplama etkinliği düzenledi.
Okul personeli, gönüllü olarak okulun bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Detaylar haberimizde...
Öğrencileri doğaya ve çevreye karşı eğitmeliyiz diyen Bucak Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu doğa projelerine katılarak bütün öğrenci ve öğretmenleri ile 2022-2023 yılında da TEMA gönüllüsü oldu.