Burdur

Belediye Başkanlarından Milletvekillerine toplu ziyaret

Burdur’un Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Belediye Başkanlarından  Milletvekillerine toplu ziyaret

Burdur’un Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları Fatih Selimoğlu ile Ahmet Serttaş, Burdur Milletvekilleri İzzet Akbulut, Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz’u , aslen Burdur’un Karamanlı İlçesi’nden olup AK Parti’den Denizli Milletvekili olan Av. Cahit Özkan’ı Gazi Meclis’teki makamlarında ziyaret ettiler.
Başkan Selimoğlu ve Serttaş daha sonra Burdur Ak Parti Milletvekili Adem Korkmaz ile birlikte TOKİ Uygulama Dairesi Başkanı Kazım Bayburt’u ziyaret ederek, Burdur’da yapılması planlanan projelere yönelik değerlendirmelerde bulunuldu.
Milletvekili Adem Korkmaz ile birlikte Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Erdemci’yi ziyaret eden Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları, burada Burdur’daki mevcut projeler ve planlanan Çeltikçi, Altınyayla ve Kemer ilçelerini doğalgaz ile buluşturmak için yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirilmelerde bulundular. Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulunan Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları Selimoğlu ve Serttaş’ın son durağı ise PTT Genel Müdürlüğü oldu. PTT Genel Müdür’ü Hakan Gülten’i ziyaret eden başkanlardan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede atıl durumda bulunan eski PTT binasını satın almak için talepte bulundu. Konu ile ilgili paylaşım yapan Başkan Selimoğlu değer tesbiti yapılacağını ve görüşmelerin devam edeceğini açıkladı.
Ankara ziyaretlerinde geri dönen Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, ziyaret ettikleri CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut’a, AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz’a, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan’a, TOKİ Uygulama Dairesi Başkanı Kazım Bayburt’a ve Torosgaz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Erdemci’ye ve PTT Genel Müdürü Hakan Gültekin’e kendilerine ve Burdur’a gösterdikleri ilgi ve alakalardan dolayı teşekkür ettiler.

Burdur Gazetesi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da Jandarma ekipleri kaçakçılara nefes aldırmıyor
Yaşam

Burdur'da Jandarma ekipleri kaçakçılara nefes aldırmıyor

Güvenlik güçlerimiz tarafından İlimiz genelinde göçmen kaçakçılığı ve düzensiz göç ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam ediliyor. Devamı haberimizde...

Burdur’da kaçak sigara operasyonu; bin 565 paket kaçak sigara ele geçirildi
Yerel

Burdur’da kaçak sigara operasyonu; bin 565 paket kaçak sigara ele geçirildi

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda bin 565 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Başkan Ercengiz 5 Aralık Dünya Toprak Günü'nü Kutladı
Yerel

Başkan Ercengiz 5 Aralık Dünya Toprak Günü'nü Kutladı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 5 Aralık Dünya Toprak Günü dolayısıyla sosyal medya üzerinden bir mesaj yayımladı.

Başkan Ercengiz'den 5 Aralık Mühendisler Günü mesajı
Yerel

Başkan Ercengiz'den 5 Aralık Mühendisler Günü mesajı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 5 Aralık Mühendisler Günü dolayısıyla sosyal medya üzerinden bir mesaj yayımladı.

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz'den Kadın Hakları Günü mesajı
Yerel

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz'den Kadın Hakları Günü mesajı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla sosyal medya üzerinden bir mesaj yayımladı.

Başkan Ünal, Dünya Mühendisler Günü'nü kutladı
Yerel

Başkan Ünal, Dünya Mühendisler Günü'nü kutladı

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü'nü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.