Burdur

Başkandan aday açıklaması! 'Arkasındayız'

Burdur CHP İl Başkanı Kadir Koç, 'Burdur'un Nabzı' programında 2023 genel seçimlerinin ardından hedeflerini açıkladı. Partisinin gücünü artırarak Mart yerel seçimlerine odaklanan Koç, aday belirleme süreci ve gelecek vizyonu hakkında detaylı bilgiler verdi.

Başkandan aday açıklaması! 'Arkasındayız'

Kanal 15 ekranlarının her hafta Cuma akşamları yayın klasiği Burdur’un Nabzı programında Burdur Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) il başkanı Kadir Koç konuk oldu. Özellikle son haftalarda aday belirleme sürecinde gündemde olan CHP il başkanı Bilal Karasakal ve Kürşat Tuncel’in sorularını yanıtladı.

2023 BİZİM İÇİN BİR DÖNÜM NOKTASI OLDU

İl başkanı Kadir Koç özellikle 2023 genel seçimlerinde adaylarımızla omuz omuza çalışarak tüm yerleşim yerlerinde oylarımızı artırdık, bundan sonra Mart yerel seçimlerinde tekrardan belediye başkan adaylarımızla çalışarak dahada güçlenerek halkın hizmetçisi olarak yollara düşeceğiz dedi.

Genel seçimlerinde oy artışının sürpriz olmadığını seçmen doğru kararı vererek olması gerekeni yaptı. İkinci vekili az bir farkla kaçırdık, inandıktan sonra olabileceğini Bucakta, Çavdır ’da, Karamanlı’ da, Yeşilova ’da gösterdik. CHP artık Burdurun her yerinde, yapısında hiçbir zaman yolsuzluğu ,hırsızlığı olmayan manevi değerlere sahip bir parti her zaman güçlenecektir dedi.

Özellikle kendi il başkanlığı döneminde partinin ve üyelerin ön planda olacağını dile getiren koç, üyelerin sesi halkın iradesi ön planda olacağını söyledi .Halkın sesinin değerli olduğunu söyleyen Koç teşkilatın gücü herkese güç kattığını ,halkın sorunları ile ilgilenen bir teşkilat olmak istediklerini söyledi .Birilerinin güdümü altında olmak için bir yere talip olmayacaklarını, halkın acılarına ve sorunlarına ortak olacak bir teşkilat olacak .Seçimler yaklaşırken bizleri terör örgütleri ile özdeştirmeye çalışırken Partimiz hiçbir zaman terörle ilişkisi olmadığını diğer partiler gibi çıkarları için terörle ilişkisi olmamıştır dedi.

2024 MART SEÇİMLERİNDE DÖRT BELEDİYE DAHA ALACAĞIZ

Kadir koç özellikle 2023 aldıkları güçle Mart seçimlerinde Burdur Merkez ve Yeşilova dışında dört belediyeyi daha bünyemize katmak istiyoruz. Mart ayı bizim Partimiz daha güçlü olacağız seçimden güçlü çıkacağız. Karaman’da, Yeşilova’da ön seçimle adaylarımızı belirledik. Burdur’un tüm ilçelerinde aday çıkaracağız. Partimiz kimleri aday gösterirse her zaman merkez ilçe olmak üzere dimdik arkalarında yer alacağız.biz köklü bir partiyiz kişilerle sorunumuz olamaz, ülkemiz için ilimiz için partimizi destekleriz. Parti içi bir sıkıntı olmadığını dile getiren başkan koç seçimin galibi olmamız için sonuna kadar çalışacağız istifa etme gibi bir düşünce hiçbir zaman düşünmedim, başaracağız dedi Yerel seçimlerde ittifaklarla ilgili olarak ortaklarımızın kendi tercihleri, bu bir var oluş mücadelesi cumhuriyet halk partisi dünde vardı yarında olacak dedi. Adayları için bir sorun olmayacağı Burdurlu seçmenin bilinçli bir seçmen olduğu gereğini her zaman yaptığını bundan dolayı bir kaygılarının olmadığını dile getirdi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

CHP Burdur İl Başkanı Kadir Koç mazbatasını aldı
Yerel

CHP Burdur İl Başkanı Kadir Koç mazbatasını aldı

Burdur'da CHP İl Başkanlığı'na seçilen Kadir Koç, mazbatasını aldı. Koç, mazbata töreni ardından yaptığı açıklamada, CHP'nin iktidar yürüyüşünü Burdur'dan başlatacaklarını söyledi.

Kadir Koç, Burdur CHP İl Başkanı oldu
Yerel

Kadir Koç, Burdur CHP İl Başkanı oldu

Burdur CHP İl Başkanlığı kongresinde Kadir Koç, 129 oy alarak yeni il başkanı seçildi.

Hasan Can Caran'dan Eşi Saniye Caran'a tam destek
Yerel

Hasan Can Caran'dan Eşi Saniye Caran'a tam destek

Başkan Caran'dan eşine tam destek CJP Korkuteli Belediye adayı olan ve seçim kurulundan veto alan Hasan Can Caran, sosyal medya hesabından basın açıklaması yaparak yaşanan süreç ile ilgili bilgi verdi.

Korkuteli  CHP Belediye de Manavoğlu çekildi Saniye Caran Aday oldu
Yerel

Korkuteli CHP Belediye de Manavoğlu çekildi Saniye Caran Aday oldu

Antalya Korkuteli CHP ilçe başkanı İsmail Karadeli resmi başvurunun ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şunları söyledi; "Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayımız Sayın Saniye Caran 

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye Meclis üyeleri
Yerel

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye Meclis üyeleri

Antalya Korkuteli ilçesinde bir türlü belirlenemeye CHP Belediye Başkan adayı sorunu Akşam Manavoğlu nun istifasi ile Başkan adayı olarak Saniye Caran gündeme geldi.

CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı  Bayan Caran mı  yoksa Manavoğlu’mu
Yerel

CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Bayan Caran mı yoksa Manavoğlu’mu

CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran seçim kurulu vetosundan sonra başkanlık çıkmazı devam ediyor. Yeni aday olacakmı